Par 6000 eiro tirgo vienu no ”Kriminālās ekselences fonda” centrālajiem rekvizītiem

0 Komentāru
Par 6000 eiro tirgo vienu no ”Kriminālās ekselences fonda” centrālajiem rekvizītiem
PUBLICITĀTES FOTO

Pārdošanā izlikta automašīna ”Mazda”, kas tika izmantota iemīļotās pašmāju komēdijas ”Kriminālās ekselences fonds” filmēšanas vajadzībām.

”Kamēr Harijs neskatās, sitam gaisā ”Kriminālās ekselences fonda” vienu no centrālajiem rekvizītiem – Harija Kuharjonoka ”Mazdu”,” vēstīts sludinājumā vietnē ”Facebook”.

Uzskaitīti automašīnas tehniskie parametri: ”2.0 benzīns. Tumši pelēka. Krāsa oriģinālā. 1984. gads. Nobraukums 138896 (mēģinājām kaut ko tur sakruķīt, bet neizdevās). Ātruma kārba: manuāla, 5 ātrumi. Tehniskā apskate līdz 02.08.2022.”

Nav slēpti ”redzamie mīnusi”: ”Lai gan apčubināts un aprūpēts, automobīlis tomēr ir retro un šur tur redzams laika zobs. Kāda plastmasa sasprēgājusi, kāda hromētā vieta vairs nav tik spoža. Pogām stipri nodiluši apzīmējumi.

Norādīti arī ”neredzamie mīnusi”: ”Zobs, bet ne laika.

Harijs vairākkārt nemanāmi iešāvis purkšķīti ”Mazdas” vadītāja sēdeklī.

Kā arī ar šo ”Mazdu” ir nosperts tik daudz burgeru Maķītī, cik vien tas iespējams. Šis pārtikas avots ir izsmelts, līdz ar to arī ”Mazda” mums vairs nav nepieciešama.”

Automobilim ”Mazda” 929 II Coupe (HB) 2.0i GLX ir vēsturiskā spēkrata statuss.

Slavenais spēkrats tiek tirgots par 6000 eiro. Un ikviens interesents laipni lūgts apskatīt un iesēsties ērtajā vadītāja beņķī. Interesenti aicināti sazināties vietnē ”Facebook”.

Automašīnu eksperti par auto izteikušies atzinīgi, kas liek domāt, ka jau drīzumā ”Mazda” nokļūs labās rokās.
0 Komentāru