Komentāri
Panki Morālā Ateja iesaka nevis ziemu “apēst”, bet ziemā “kost”
Publicitātes foto

Pankroka grupa no Rīgas, kas nesen atkal apvienojusies pēc desmit gadus ilga pārtraukuma, laiž klajā savu trešo kompozīciju pēc atgriešanās – ar nosaukumu “Planktons”.

Pagājušā gada nogalē grupa paziņoja par atgriešanos un izdeva dziesmu Viss ir labi, kam sekoja Ziemassvētkos publicētā kompozīcija – Ziemassvētku dziesma. Grupas trešais ieraksts pēc atgriešanās – dziesma Planktons – ierakstīta Valmierā, Hodila Records studijā, sadarbībā ar skaņu inženieri un producentu Ģirtu Laumani. Kompozīcija ieturēta labākajās pankroka tradīcijās, un tajā saklausāms aicinājums “Nāc mājās, alus daudz, jābūvē būs plosts – nevis ziemu apēst, bet ziemā kost!”, kas veltīts grupas kādreizējam basģitāristam, kurš pēdējos gados apceļo pasauli.

Video

Dziesma Planktons jau paguvusi piedzīvot tās pirmatskaņojumu radio NABA ēterā, raidījumā Bitīt’ matos, un tagad tā tiek nodota klausītājam arī ar interneta palīdzību, kā arī tiek piedāvāta tās un iepriekšējo dziesmu bezmaksas lejupielāde vietnē https://moralwc.bandcamp.com/ Grupa arī paziņojusi, ka šā gada pavasarī nāks klajā tās debijas albums.

Foto

Morālā Ateja ir pankroka ansamblis no Rīgas, kas bija aktīvs laikaposmā no 2004. līdz 2008. gadam, šobrīd tajā darbojas 4 no pieciem oriģinālajiem dalībniekiem, kuri paralēli spēlē tādās grupās kā Harta, Eschatos, Protean, Dūmu zārka zēni un Omertà.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl