Palīdzi: Meklējam Latvijas seksīgāko tēvu!

3 komentāri

2. Režisors Dž. Dž. Džilindžers

2/12

Dziesminieks – Varis Vētra

Foto: LETA

Foto: LETA

Kā pirmo pretendentu minam mūziķi un dzejnieku Vari Vētru. Šis vīrs pie altāra stājies ne vienu reizi vien, kā arī ar savām dziesmām sirdis lauž visām latviešu sievietēm. Viņš ir arī tēvs četrām atvasēm – divām meitām un diviem dēliem.

2. Režisors Dž. Dž. Džilindžers

2/12

TOP komentāri

 • janka482
  0 0 0

  janka482

  Jā! Muļķīgāku un tiešām stulbāku aptauju NEESMU redzējis un uzskatu, ka tas ir vienkārši neētiski: seksīgākais vīrietis/TĒVS! Nu kā var balsot par tiem, kuriem vairākas laulības un vēl "meklējās" pa pasauli???? Jums pašiem nav kauns par šo? Jums, kurš IZDOMĀJA šo seksuāļu sarakstu! Piekrītu "KK", bet ne punktā "Bet kurš ir izlēmis ka tie pensionāri ir seksīgi? " KK - ja kāds atbilst šeit uzstādījumam, tad PIRMAIS NOTEIKTI IR ULDIS DUMPIS!!!!!!!! Ansi, piedodiet, jo par Jums neko nezinu, izņemot, ka esat TV zvaigzne! Nu, smuks vecis, ko citu teikt???? Bet, kā ar ģimeni? Sadzīvi? Kategoriski esmu pret jebkuru, kurš vairo, nevis audzina!!!!
 • kk
  0 0 0

  kk

  Ansis vēl ok. Bet kurš ir izlēmis ka tie pensionāri ir seksīgi?! Tas ka katrs sīkais no citas sievietes,nepadara viņu par seksīgu vīrieti!!
 • bu

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl