Komentāri
Padomi, lai festivāli nebūtu jāpavada ar “dusmīgu” vēderiņu
Foto: publicitātes foto

Vasara ir aktīvās atpūtas laiks, kad daudzi no jums dosies dabā, apmeklēs dažādus brīvdabas pasākumus un festivālus. Pārtikas un veterinārais dienests atgādina: esiet uzmanīgi, izvēloties, uzglabājot un lietojot pārtikas produktus, lai neapdraudētu veselību.

PVD aicina iegādāties pārtiku tikai drošās tirdzniecības vietās un pievērst uzmanību produktu uzglabāšanas temperatūrai. Dodoties dabā un apmeklējot brīvdabas pasākumus, jābūt sevišķi uzmanīgiem, izvēloties augsta riska pārtiku, galvenokārt dzīvnieku izcelsmes produktus (gaļas, piena, zvejas produkti) un konditorejas izstrādājumus – siltā laikā tie ātri bojājas. Jāpievērš uzmanība marķējumā norādītajam produktu realizācijas termiņam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī svarīgi atcerēties, ka uzturā jālieto tīrs dzeramais ūdens, kā arī jāievēro personīgā higiēna.

Mazgājiet rokas, uzglabājiet pārtiku drošā temperatūrā, izvēlieties svaigus un nebojātus produktus, lai atpūta dabā sniegtu tikai pozitīvas emocijas un nesagādātu raizes par veselību!

Padomus skati arī šajā infografikā!

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl