Padomi guļamistabas iekārtošanai

1 komentārs
Padomi guļamistabas iekārtošanai
FOTO: Flickr

Guļamistabas iekārtošana ir ļoti svarīga, jo šajā telpā cilvēks pavada diezgan lielu savas dzīves daļu. Guļamistabā ir jābūt pēc iespējas ērtākam izkārtojumam, jo tā ir vieta, kur atpūsties pēc darba un mājas rūpēm, uzņemt spēkus jaunai darba dienai.

Ļoti svarīga nianse guļamistabas iekārtošanā ir krāsai. Psihologi iesaka būt uzmanīgiem ar sarkanās krāsas izmantošanas, jo tā var raisīt nogurumu un būt pārlieku uzmācīga.

Psihologi iesaka izvēlēties aukstos toņus – zilu vai gaiši zilu, kas dāvā miera un relaksācijas sajūtu, bet zaļa krāsa guļamistabas interjeram piešķirs svaigumu.

Siltos toņus: oranžos vai dzeltenos toņus psihologi iesaka neizmantot kā pamattoņus, bet ar šīm krāsām var izcelt atsevišķas detaļas.

Ļoti labi guļamistabas interjerā izskatās baltā krāsa, bet šeit der padomāt par materiālu izvēli, lai tie būtu viegli tīrāmi.
Guļamistabā iesaka izvēlēties skaistas un funkcionālas mēbeles. Gulta jāizvēlas tāda, lai Jūs tajā labprāt atpūstos no ikdienas steigas. Matrača kvalitāte ir ļoti svarīga, labāk ietaupīt uz gultu, bet nepažēlot līdzekļus kvalitatīvam matracim.

Guļamistabā tiek uzglabāts arī apģērbs, tāpēc visfunkcionālākais būtu iebūvējamais skapis. Bīdāmās durvis ne tikai ieekonomē platību, bet arī atbrīvos no vairākām problēmām. Iebūvējamais skapis var kalpot kā guļamistabas zonu dalītājs.

Viena no svarīgākajām niansēm ir grīdas segums. Vispiemērotākais guļamistabā ir koka parketa grīdas klājums, bet var izmantot arī koka imitējošu laminātu.

Ērta un mājīgi iekārtota guļamistaba sniegs Jums labsajūtu un mieru!

1 komentārs