Komentāri
Ozols un ex-Gustavo var apsēsties – mums ir jauna repa zvaigzne vārdā Viņa
Foto: no Zelmas Jēgeres personīgā arhīva

Šonedēļ Latvijas internetu pāršalkusi ziņa par kādu dāmu, kas sevi dēvē par Viņu. To, kāpēc tas tā, skaties video!

Savu iespējamo slavas mirkli Viņa jeb īstajā vārdā Zelma Jēgere piedzīvoja otrdienas vēlā vakarā, kad piedalījās repa divcīņā ar jau diezgan zināmo hiphopa mūzikas pārstāvi Edavārdi. Noskatoties video, nepameta sajūta, ka meiteni pieredzējušo reperi iznīcināja… Skarbi, tieši un pat rupji – tā varētu raksturot meitenes uzstāšanos, un ne velti Pikaso, kas bija šīs cīņas tiesnesis, norādīja, ka tas bijis negaidīti un ļoti labi.

Pašu priekšnesumu, ja to tā var nosaukt, var redzēt video, kas atrodams zemāk. Brīdinām, ka video ir daudz necenzētas valodas!

Viņa iznīcina Edavārdus

Kā gadījās kā nē, ar savu skarbumu meitene tautu uzrunāja, un tieši Viņa bija tā, kas “izpogāja” Edavārdus un tika nākamajā kārtā. Kā atzina sakautais reperis, “šis pavisam noteikti bija labākais “betls” no visiem četriem raundiem, un man bija tas gods tajā piedalīties! Sadot visiem tiem “čuvakiem” tā, kā es viņiem gribēju sadot!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl