Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri

Sociālajā tīklā “Facebook” pamanīju kādu video no tālā 2000. gada, kurā redzama LNT Mūzikas balva un tā laika aktuālāko repa scēnas pārstāvju uzstāšanos. STA, RDK, Ozols un kas tikai vēl ne. Nolēmu uzzvanīt Ozolam un apjautāties, kas kopš tā laika “uz skatuves” mainījies.

“”Pa lielam” mainījies nav nekas. Hiphops vienmēr cilvēku uztverē un mediju pasniegšanas veidā bijis kā melnais neglītais pīlēns,” stāsta Ozols, īstajā vārdā Ģirts Rozentāls. Neskatoties uz to, ka viņš kādu brīdi bija paņēmis pauzīti, pagājušajā gadā laida klajā jaunu albumu “Atpakaļ nākotnē”, šogad iznāca “Laika kapsula”, un arī nākamais gads neiztiks bez jaunas relīzes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Ozols – Laika kapsula

“Vairākām dziesmām “bīti” jau gatavi, un albums gaidāms uz 2017. gada otru pusi. Tas nebūs EP, bet gan normāls albums, bet cik dziesmu, to gan vēl pateikt nevaru. Vairāk nekā desmit, varbūt divdesmit,” komentē Ģirts.

Jautāju viņam, vai Latvijā ar šo var nopelnīt naudu, viņš atcērt diezgan skarbi: “Ir visādi cilvēki, kas var. Viņi taisa “šlāgerrepu”, un cilvēki uz to “pavelkas”. Bet kopumā, nē, naudu šeit nopelnīt nevar!” Jautāts, kuri tad ir šie “šlāgerrepa” pārstāvji, viņš atbild: “Tie, kuriem ir acis pierē, paši zina, par ko runāju!”

Video no LNT Mūzikas gada balvas 2000. gadā

Man vienmēr licies, ka nopelnīto nevajag lieki izgrūst: “Ir tādi, kas sev nopirks dārgas “šmotkas” un labāko kafiju, bet, ja grib pelnīt, tas agri vai vēl beigsies slikti. Bet, ja tā ir sirdslieta, tad ir smagi jāstrādā un nauda jātērē gudri!”

Foto

TOP komentāri

  • ancik
  • Grāblis
    0 0 0

    Grāblis

    Ozols to acīmredzami pats par sevi. Vienmēr rakstījis primitīvus tekstus, bet cilvēki jau neredz atšķirību, tādēļ tāds Ozols var būt populārs šeit.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl