Otrais krāsu festivāls Lucavsalā notiks jūlija vidū

Komentāri
Otrais krāsu festivāls Lucavsalā notiks jūlija vidū
Foto: facebook/holikrasufestivals

Nākamā gada 9. jūlijā Lucavsalā Rīgā norisināsies otrais Holi krāsu festivāls. Biļetes pārdošanā no šodienas, 26. novembra, plkst. 18.00 Biļešu paradīzes kasēs.

”Daloties kopīgā priekā, piedzīvosim vienu no krāsainākajiem un pozitīvām emocijām bagātākajiem mūzikas, dejas un mākslas festivāliem Latvijā arī 2016. gada vasarā. Nākamgad pārsteigsim festivāla apmeklētājus ar krāsainiem ēdieniem, dzērieniem un vēl krāšņāku un aktīvāku izklaides programmu,” sola festivāla producents Zigurds Kursišs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Holi krāsu festivāls ir vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas vienuviet pulcē jauniešus, ģimenes ar bērniem, draugus un domubiedrus – dzīves svinētājus un radītājus, jo prieks mūs vieno, uzsver festivāla rīkotāji.

Krāsu festivālā visas dienas garumā būs iespēja piedzīvot pašmāju un ārzemju mūziķu un DJ šovus, daudzpusīgi atpūsties radošajās, sporta, mākslas un aktīvās atpūtas piedzīvojumu zonās, kā arī vienoties kopīgajās krāsu mešanās – #holilv moments. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai mājaslapā holi.lv un facebook.com/holikrasufestivals!

Krāsu festivāla saknes meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru, un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots.

FOTO: Holi Krāsu festivāls 2015

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl