Oskars Lepers pārkāpj godīgas spēles robežas

Oskaru Leperu un Sandu Deju vieno daudz kas – abi ir ētera personības populārās radio stacijās, vada pasākumus un visādi citādi nodarbojas ar cilvēku izklaidēšanu, taču abus šķir kāda būtiska iezīme – Sanda atzīst, ka ir visai nervoza būtne un pat dēvē sevi par ”Mis Stress”, kamēr Oskars uzskata, ka ir absolūts ”Misters Miers” – viņš nemēdzot stresot vispār nekad.  Vai tā tiešām ir un kurš no abiem  stresa situācijas panes labāk – to mēģinām noskaidrot jautrā un nervus kairinošā sacensībā ”Nervi pa gaisu”.

Nereti gadās, ka dzīve mums katram piedāvā pilnīgi vienādus apstākļus, bet mūsu stresa noturība un tas, kā mēs ar tiem tiekam galā, nosaka to, kurš būs uzvarētājs un kurš paliks otrajā vietā. Oskars un Sanda jau stājušies pretim dažādiem nervus tricinošiem izaicinājumiem – likuši puzles uz ātrumu, šķetinājuši vadu mudžekļus, pat mēģinājuši gandrīz kailām rokām servēt ananasus, tomēr noskaidrot, kurš ar stresu tiek galā labāk, joprojām līdz galam nav izdevies.

Ceturtais uzdevums ir pavisam vienkāršs – jāuzbūvē augstākais citrusaugļu tornis. Noteikumi tie paši – laiks ir ierobežots, turklāt pretinieki drīkst uzdevuma realizācijā viens otram traucēt.

Viss rit gludi, līdz izrādās, ka Oskars īsti neizprot, kā traucēšana atšķiras no krāpšanās, un tas kārtīgi uzdod Sandai pa nerviem – kas īsti notika, skaties video!

Lai dažādus apstākļus pārvarētu vieglāk, izvēlies ”GoRelax”- dabīgus, nomierinošus līdzekļus, kas radīti aktīviem cilvēkiem emocionāla balansa un veselīga diennakts ritma uzturēšanai. Ar dienas stresu un nogurumu palīdzēs tikt galā ”GoRelax Day”, bet saldam un veselīgam miegam kā radīts būs ”GoRelax Night”. Abi līdzekļi ir radīti tepat Latvijā un satur gan labi zināmu ārstniecības augu ekstraktus, gan inovatīvas aktīvās vielas ar pierādītu nomierinošu iedarbību. GoRelax – dabas dāvāts miers!