Komentāri
Olas un Renārs Zeltiņš atkal uz vienu roku un nācijai Valentīna dienā dāvina jaunu dziesmu!
Foto: ekrānuzņēmums

Latvijā plašu atpazīstamību iekarojušais repa duets Olas un viena no pašmāju populārākajām personībām, TV seja un, kā viņu dēvē Ghetto Games komanda, verbālais Brūss Lī, Renārs Zeltiņš atkal metušies uz vienu roku. Šodien ir Visu mīlētāju diena, un tieši šim datumam par godu viņi laiduši klajā jau savu otro kopdarbu ar nosaukumu Kupidons.

Atcerēsimies, ka īsi pirms uzzinājām, ka Latvijas Valsts prezidents būs Raimonds Vējonis, šis trio jau “uzspridzināja” Latvijas mūzikas virtuvi, izdodot dziesmu #Prezidents, bet tagad apspēlējuši tautā tik populāro Valentīna dienu. Šajā dziesmā apdziedātas tādas personības kā Dons un Maestro Raimonds Pauls, kā arī “cacas” un selfiji. Videoklipā puiši tērpušies džinsu vestēs ar lakatiņiem ap galvu, bet tā noslēgumā, ieturot solīdu un romantisku noti, viņi tērpušies uzvalkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: Olas un Zeltiņš “norauj jumtu” kopā ar prezidentu Vējoni!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl