Olas un Bermudu divstūri, ejiet malā – Singapūras satīns ir klāt!

19 komentāri
Olas un Bermudu divstūri, ejiet malā – Singapūras satīns ir klāt!
Foto: Toms Svilāns

Latvijas mūzikas pasauli ir šokējis jaunās radošās apvienības Singapūras satīns pirmais meistardarbs, ko vairāki ar mūziku saistīti cilvēki jau atzinuši par vienu no labākajiem 2015. gadā dzirdētajiem muzikālajiem projektiem.

Kā portālam Skaties.lv pastāstīja superapvienības Singapūras satīns menedžeris Olafs, “šis “miksteips” ir kā glezna, kas ataino talantīgo mākslinieku skarbo ikdienu un dzīves uzskatus, kā arī liek nedaudz padomāt. Šajos darbos kungi ir atrādījuši gan savu skarbo pusi, piemēram, skaņdarbos Aijo Beness, Džons, Gucci Puķupodi, gan arī savu romantisko un trauslo būtību, kas atspoguļojas dziesmās Nav vērts, Ryanair, Tinder kuces un Sekss un kaļiki.

Foto: radošā apvienība Singapūras satīns

Daži mūzikas cienītāji, kas pirmoreiz klausījušies šo ekskluzīvo “miksteipu”, norādījuši, ka izpildītāju balsis ir līdzīgas dažiem Latvijas hiphopa scēnā jau pazīstamiem māksliniekiem, taču apvienības Singapūras satīns menedžeris Olafs šīs bažas noraidīja: “Manuprāt, ikvienam, kurš ieklausīsies šā albuma tekstu dziļajā būtībā, acumirklī kļūs skaidrs, ka šī ir kvalitāte un saturs, kādu nespētu radīt neviens no iepriekš zināmajiem Latvijas reperiem.”

Diemžēl mums neizdevās sazināties ar pašiem māksliniekiem, jo viņi atteicās no intervijām katrs savu iemeslu vadīts. Dažiem ansambļa pārstāvjiem šobrīd esot jābauda ”Bubas dušas”, taču citiem jāpavada romantiska rakstura vakars ar slavenām Latvijas dziedātājām un sabiedrības dāmām, jo apvienības darbības pamatprincips ir vērsts uz heteroseksualitāti un vīrišķību.

Singapūras satīns – Aijo Beness

Ar pārējiem radošās apvienības skaņdarbiem iepazīties vari šeit!