Numeroloģe: Kapos nevajadzētu raudāt

3 komentāri
Numeroloģe: Kapos nevajadzētu raudāt
Pixabay

Veļu mēnesī portāls Skaties.lv turpina stāstīt par neizzināmo viņsauli. Vai sazināties ar mirušajiem, konsultē numeroloģe, ”Baltās studijas” vadītāja Ruta Putnaērgle. Viņa arī akcentē kādu maz zināmu rekomendāciju – kapos nevajadzētu raudāt.

Cilvēks nedzīvo vienu reizi – teosofijas mācības saka, ka cilvēks iemiesojumā uz zemes nāk 777 reizes. Pēc jaunākajiem datiem dvēsele iemiesojumā nāk vairāk nekā 1000 reizes.

”Mēs nedzīvojam vienu dzīvi, mēs vairākkārt nākam iemiesojumā, katru reizi mums iedod savu ”uzvalciņu”, tādējādi mums uzkrājas pieredze.

No iepriekšējām dzīvēm mums ir saglabājušās arī dažādas fobijas, pārdzīvojumi. Ja cilvēkam šajā dzīvē ir fobijas vai viņš netiek ar kaut ko galā un tas traucē viņa izaugsmei, tad var likt lietā regresīvo metodi, kad cilvēks caur hipnozi iet atpakaļ pa savām dzīvēm un meklē baiļu un pārdzīvojumu iemeslus,” komentē numeroloģe, ”Baltās studijas” vadītāja Ruta Putnaērgle.

Vai veļu laikā jābaidās no kapiem? Atbildi sniedz numeroloģe

Dzīvo saites, pēc latviešu tautas ticējumiem, ar mirušajiem nekad nepārtrūkst, jo reizi gadā tie tika aicināti uz veļu mielastu. Aicinot senču garus, uz durvīm vilka zīmi – Dievaini. Zīme kalpoja gan kā ielūgums, atverot neredzamos vārtus starp pasaulēm, gan kā aizsardzība pret tumsas spēkiem.

Šajā rituālā bija iespēja lūgt padomu, palīdzību, svētību. Parunāšanās ar senču gariem bija arī parunāšanās pašam ar sevi.

Kad veļu rituāls beidzās, zīmi nodzēsa, šādi aizverot vārtus starp pasaulēm.

Taču mūsdienās viens no populārākajiem veidiem, kā īstenot saziņu ar viņpasauli, ir spiritisma seansā.

”Vai sazināties ar mirušajiem? Mans subjektīvs viedoklis – nē. Ja tu atsauksi garu, ko tu ar viņu darīsi?” retoriski jautā numeroloģe.

Tāpat viņa akcentē, ka saziņa ar mirušajiem ir ļoti individuāls jautājums: ”Var būt, ka aizgājusi vecāmamma nāk pie kāda no savas dzimtas un sniedz padomu. Tajā noteikti vajag ieklausīties. Tur gan jāizpildās vairākiem parametriem, ko vērtē caur numeroloģiju, caur astroloģisko karti, vai viņš var būt šis medijs.

Var aiziet uz kapiem un domās parunāt.”

Tāpat sazināties ar aizgājējiem var ārpus kapiem.

”Pirms gulēt iešanas var parunāties ar saviem mirušajiem tuviniekiem, un, ja viņiem būs tev ko teikt, viņi atnāks un pateiks.

Pārsvarā mēs sajūtam cilvēkus, ja viņi ir tikko nomiruši. Tad viņam vēl ir spēks atnākt. Viņš atnāk, un tu saproti, ka viņš ir klāt. Un to saproti pēc smaržas,” norāda Putnaērgle.

Numeroloģe noteikti iesaka, ka kapos cilvēkiem nevajadzētu raudāt: ”Cilvēks, kurš ir nomiris, to jūt, jo dvēsele vēl ir šeit un atvadās no visiem. Viņai ir ļoti skumji. Cilvēkam raudot, patiesībā raud viņa ego, jo viņam ir kaut kas atņemts.

Mums katram, nākot iemiesojumā, ir atvēlēts savs laiks. Ja viņam ir jāiet prom, un tuvinieki ļoti pārdzīvo, asaras dvēselei nav vieglas. Ir svarīgi padomāt ne tikai par sevi.”