Novembris būs īsts peļņas laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

1 komentārs

2. Vērsis

2/13

Auns

Ja šis valsts lielo svētku mēnesis sāksies ar pavisam nenobriedušu fizisko kondīciju, lai stātos pretim ziemas priekšvēstnešiem – slapjdraņķim un ziemelim, kas izpaudīsies dažās nepatīkamās epizodēs ar akūtu saaukstēšanos, tad jau novembra beigās būsi uzaudzējis imunitātes muskuļus un sāksi skaistuma kūres, lai žilbinātu gada noslēguma pasākumos.

Profesionālajās izpausmēs šomēnes vari izcelties ar nemiera cēlāja garu. Visas iniciatīvas, kuras nesimpatizēs tavam viedoklim, apkarosi ar vikinga cienīgām metodēm. Tava apetīte pēc pirmās vijoles statusa kolektīvā, var izraisīt šķelšanos nometnēs, ja tavā darba vidē ir vēl kāds darbonis ar līdzīgām ambīcijām. Noskaidrojot, kurš ir patiesais karalis, vari pazaudēt fokusu uz reālo darbu veikšanu termiņā, pienācīgā kvalitātē un nepārsniedzot atvēlētos līdzekļus. Trenē savu pacietību un attīsti saskarsmes diplomātiju, lai attiecības iegūtu attīstības perspektīvu.

Izdomas un radošās atjautības apveltīts mācēsi saglābt savu ādu veselu un vēl piedevām nopelnīt. Tomēr sapelnīto labāk uzticēt dzīvesbiedram vai kādam atbildīgākam cilvēkam, jo līdz dāvanu pirkšanas bumam vari neizvilkt.

Sākot ar 7. novembra jaunmēnesi, attiecībās iestāsies dinamisko notikumu periods. Līdzīgi kā darbā, arī mājās gribēsi baudīt pavēlnieka un noteicēja statusu. Būs tendence savā tuvākajā cilvēkā saskatīt konkurentu, nevis partneri. Kā, tavuprāt, reaģēs partneris? Protams, ka stīvēsies pretim, ja ir ugunīgais tipiņš, ja remdeni mērenais – jutīsies apspiests un alā iedzīts. Pieslēdzot prātu, tu noteikti nevēlies šādu attiecību scenāriju, tāpēc plāno enerģijas izvirdumu novadīšanu abu interesēm pieņemamā veidā.

2. Vērsis

2/13

TOP komentāri

  • eriks
    0 0 0

    eriks

    sava dala taisnibas ir. Tikai vajag izlobit to kodolu.Paldies sastaditajam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl