Nosvini pavasari ar Maija dzīrēm Kalnciema kvartālā

Komentāri
Nosvini pavasari ar Maija dzīrēm Kalnciema kvartālā
Publicitātes foto

14. maijā reibinoši ziedošajā Kalnciema kvartālā tiks svinēta pavasara iestāšanās ar baudpilnām dzīrēm pēc saules alkstošajai miesai un garam.

Uz brīvdabas skatuves nepiespiestā atmosfērā visas dienas garumā uzstāsies krāšņas flamenko dejotājas, ienesot kvartālā karstus spāņu ritmus un krāsas, Vīnu veikala zālē par mundru pašsajūtu būs parūpējusies jogas studija DABA YOGA ar uzmundrinošu rīta jogu, bērnu “bedrē” visas dienas garumā būs rotaļu un spēļu pasaule mazajiem pavasara baudītājiem, ko būs sarūpējis Saulgriežu jogas festivāls, bet tirdziņā – dzirkstoša un vēsa itāļu baltvīna baudīšana, pavasara zaļumi, diedzējumi un svaigas salātlapas, zemenes, kārdinoši deserti un citi gardumi.

Foto

No plkst. 11.00 līdz 15.00 nepiespiestā gaisotnē uz brīvdabas skatuves uzstāsies vairāk nekā 40 flamenko dejotājas no 6 deju klubiem (Bērnu un jauniešu centra Kurzeme deju studija Flamenco, Escuelita de flamenco, Kolores, Duende, Alegria, Un Dos Tres) vecumā no 6 līdz 60 gadu vecumam. Flamenko deja ir dzīvesveids, kas ietver sevī prieku, košas krāsas, smeldzi un sievišķību. Svētku atmosfērā vērosim dejas ar vēdekļiem, lakatiem, kastaņetēm un raksturīgajiem flamenko piesitieniem.

Plkst. 10:30, sadarbībā ar jogas studiju DABA YOGA aicinām uz Rīta vingrošanu jeb bodyART ENERGETIC nodarbību kopā ar pasniedzēju Līgu Kalniņu. Nodarbība norisināsies Brūnās mājas (Vīnu veikala un kafē) zālē. Ieeja par ziedojumiem (min. 5 euro pasniedzēja darba nodrošināšanai) ar OBLIGĀTU IEPRIEKŠĒJU PIETEIKŠANOS: info@dabayoga.com vai arī pa tālr. 23773887 – sūtot SMS ar savu vārdu, nodarbības datumu un atslēgas vārdiem “Kalnciema kvartāls”. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS! Ja iespējams, līdzi jāņem savs paklājiņš, taču paklājiņi tiks nodrošināti arī uz vietas.

Bērnu “bedrē” visas dienas garumā būs rotaļas un spēles mazajiem kvartāla apmeklētājiem, ko būs sarūpējis Saulgriežu jogas festivāls.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl