Nostaļģija – par kādiem gardumiem bērni priecājās pirms 30 gadiem

62 komentāri

2. Prestiža šokolādes kaste

2/14

Veikalu estētika

Dizaina putekļi, Flickr.com

Dizaina putekļi, Flickr.com

Padomju laika veikali savā ziņā rada nedaudz nostalģiskas sajūtas. Pēc kāda principa tajos tika izvietotas preces, to laikam varēs pastāstīt tā laika veikalnieki, bet tur, bērna acīm, pārdeva tik daudz interesantas lietas – spuldzītes un veļas ziepes, piena pudeles un maizi, flaķenes un gumijniekus. Viss, kas cilvēkam vajadzīgs.

P.S. Materiāla tapšanā izmantoti fotomateriāli no foto izvietošanas vietnes Flickr.com profila Dizaina putekļi.

2. Prestiža šokolādes kaste

2/14
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Irma
  0 0 0

  Irma

  Tagad tā izvēle ir tāda ka nav ko izvēlēties--klaji redzams ,ka ražotājs grib izmānīt naudu par pārtikas atdarinājumiem !
 • Irma
  0 0 0

  Irma

  Muļķības, ka trūka saldējuma! Mūsu mežniecības 8 māju ciematiņa veikaliņā dziļos laukos reizi nedēļā pieveda izsveramo saldējumu.Varēja sapirkties līdz nākamnedēļas pievedumam un tas bija 80-jos gados.Saldējums bija gards,dabīgs.
 • Salna
  0 0 0

  Salna

  Jā, tā bija. Kafejnīcas bija foršas (arī tagadējā domes ēkā - viesnīcas kafē). Valmieras restorāns bija ļoti iecienīts,lēts,pusdienlaikā bija rindas (tagad Valleta).

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl