62 komentāri

2. Prestiža šokolādes kaste

2/14

Veikalu estētika

Dizaina putekļi, Flickr.com

Dizaina putekļi, Flickr.com

Padomju laika veikali savā ziņā rada nedaudz nostalģiskas sajūtas. Pēc kāda principa tajos tika izvietotas preces, to laikam varēs pastāstīt tā laika veikalnieki, bet tur, bērna acīm, pārdeva tik daudz interesantas lietas – spuldzītes un veļas ziepes, piena pudeles un maizi, flaķenes un gumijniekus. Viss, kas cilvēkam vajadzīgs.

P.S. Materiāla tapšanā izmantoti fotomateriāli no foto izvietošanas vietnes Flickr.com profila Dizaina putekļi.

2. Prestiža šokolādes kaste

2/14

TOP komentāri

 • Irma
  0 0 0

  Irma

  Tagad tā izvēle ir tāda ka nav ko izvēlēties--klaji redzams ,ka ražotājs grib izmānīt naudu par pārtikas atdarinājumiem !
 • Irma
  0 0 0

  Irma

  Muļķības, ka trūka saldējuma! Mūsu mežniecības 8 māju ciematiņa veikaliņā dziļos laukos reizi nedēļā pieveda izsveramo saldējumu.Varēja sapirkties līdz nākamnedēļas pievedumam un tas bija 80-jos gados.Saldējums bija gards,dabīgs.
 • Salna
  0 0 0

  Salna

  Jā, tā bija. Kafejnīcas bija foršas (arī tagadējā domes ēkā - viesnīcas kafē). Valmieras restorāns bija ļoti iecienīts,lēts,pusdienlaikā bija rindas (tagad Valleta).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl