Noslēgusies vīriešiem veltītā modes nedēļa

0 Komentāru
Noslēgusies vīriešiem veltītā modes nedēļa
Katie Eary kolekcija vīriešiem (Foto: EPA/ LETA)

Londonā ar vairākiem pārsteigumiem noslēgusies vīriešiem veltītā modes nedēļa, kurā pasaules slaveni mākslinieki iepazīstināja ar savām jaunākajām tērpu kolekcijām.

Pasaules slavenais apavu dizaineris Manolo Blaniks izrādīja savu pirmo apavu kolekciju vīriešiem. Līdz šim viņš bija darinājis apavus tikai sievietēm, taču modes industrijas pārstāvji viņu pārliecināja, ka ir nepieciešams veidot apavus arī vīriešiem. Savu jaunāko kolekciju Manolo Blaniks bija iekārtojis Sera Džona Souna muzejā tam atbilstošā iekārtojumā – starp mākslas darbiem, dažādām skulptūrām un pat aiz restēm.

Britu modes nams Burberry modes skates noslēdzošajā dienā skatītājus priecēja ar savu jaunāko rudens/ziemas kolekciju. Vīriešu modes žurnāls GQ šo skati nodēvēja par vislabāko Burberry dizainera Kristofera Beilija līdz šim radīto apģērbu kolekciju. Briļļainie modeļi bija ģērbti klasiska silueta uzvalkos ļoti bagātīgā krāsu gammā – sākot ar burgundiju un nefrīta zaļo un beidzot ar asins sarkano krāsu.

Savu pirmo modes skati kopš izraidīšanas no augstās modes noturēja arī pretrunīgi vērtētais dizaineris Džons Galiano. Viņš veidoja apģērbus beļģu modes namam Margiela, taču no mediju uzmanības izvairījās.

0 Komentāru