Komentāri

Ja brīvdienu vakaru esi nolēmis pavadīt mājās, esi pelnījis lielisku izklaidi kopā ar pasaules ievērojamākajām kinozvaigznēm. Portāls Skaties.lv nāk pretim un sagatavojis filmu izlasi pārliecinātām romantiķēm, īstiem večiem, gudru komēdiju cienītājiem un citiem kino draugiem.

Brīvdienu filmu izlasē iespējams “satikt” godalgoto austrāliešu aktrisi Nikolu Kidmenu un Holivudas siržu lauzēju Kolinu Farelu, iepazīt slavenās dizaineres Koko Šaneles biogrāfiju, kā vērot neuzveicamos Silvestru Stalloni un Arnoldu Švarcenegeru un vampīru cīņu sāgas Krēsla otrajā daļā. Tas viss – lieliskā piecu filmu izlasē!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Septiņi psihopāti

Scenāristam Mārtijam radusies ideja jaunam un aizraujošam scenārijam ar nosaukumu Septiņi psihopāti. Diemžēl viņš pārsvarā jūtas slikti pēc iepriekšējās dienas dzeršanas, tāpēc darbs īpaši neiet uz priekšu. Mārtija labākais draugs Billijs – neveiksmīgs aktieris – naudu iztikai pelna, nolaupot suņus kopā ar savu paziņu Hansu. Kad Mārtijam sāk likties, ka visas radošās idejas ir izsīkušas, Billijs pie viņa ierodas ar apburošu suni, kuru tikko nozadzis bīstamam gangsterim. Draugi kopā dodas uz tuksnesi, kur Mārtijs no jauna atrod iedvesmu savam darbam.

Truša ala

Beka un Hovijs Korbeti ir laimīgi precēts pāris, kuru idilliskā pasaulīte sagriežas kājām gaisā, kad satiksmes negadījumā iet bojā viņu dēlēns Denijs. Par mājsaimnieci kļuvusī karjeriste Beka cenšas rast dzīvei jaunu jēgu ģimenes un draugu vidū. Sāpīgā un nereti komiskā pieredze mudina Beku meklēt mierinājumu noslēpumainās attiecībās ar jaunu, nelīdzsvarotu komiksu mākslinieku Džeisonu, kurš vadījis mašīnu, kas sabraukusi Deniju. Hovijs gremdējas pagātnē un glābiņu meklē pie cilvēkiem, kas sniedz to, ko Beka nespēj dot. Korbeti iet katrs savu ceļu un pieņem pārsteidzošus, bīstamus lēmumus, kas noteiks visu viņu turpmāko likteni.

Koko Šanele 2

Pasaules pazīstamākās modes dizaineres, slavenās Koko Šaneles biogrāfija. Šanele ir leģendāra un leģendām apvīta, turklāt lielu daļu no tām Šanele pati ir radījusi. Dzimusi ārlaulībā, bērnību pavadījusi trūkumā, 12 gadu vecumā pazaudējusi māti, uzaudzināta bāreņu patversmē, viņa vēlāk ne tikai mainīs savu dzimšanas gadu no 1883. uz 1893., bet arī ”piegriezīs” un ”pāršūs” savu biogrāfiju, saskaņā ar kuru viņas tēvs Albērs Šanels būs nevis ceļojošs tirgotājs, bet veiksmīgs uzņēmējs, kas pēc sievas Žannas, aristokrātu ģimenes atvases, pāragrās nāves devies darījumu braucienā uz Savienotajām Valstīm, tādēļ karsti mīļoto meitu nodevis audzināšanā krustmātēm, saltām un cietsirdīgām. Tomēr viens ir zināms gluži skaidri – bērnība un agra jaunība nākamajai modes pavēlniecei bija skarba, un viss, ko viņa dzīvē ir sasniegusi, ir viņas talanta un apbrīnojamās neatlaidības nopelns.

Bēgšanas plāns

Asa sižeta filmu superzvaigznes Silvestrs Stallone un Arnolds Švarcenegers apvieno spēkus šajā asa sižeta filmā. Breslins (Stallone) ir pasaules labākais ēku drošības eksperts. Viņš piekrīt uzņemties pēdējo darbu – aizbēgt no īpaši slepena un ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota cietuma, ko dēvē par Kapu. Kad pārpratuma dēļ Breslins kļūst par īstu cietumnieku, viņam jālūdz cita ieslodzītā – Rotmaijera (Švarcenegers) – palīdzība, lai īstenotu gandrīz neiespējamu bēgšanu no visu laiku drošākā cietuma.

Krēsla: Jauns mēness

Krēslas sāgas otrajā daļā mīlestība starp mirstīgo un vampīru pieņem jaunus apveidus, un Bella Svona arvien dziļāk slīgst pārdabiskajā pasaulē, kurai tik kvēli alkst piederēt, lai gan tādējādi viņa nonāk vēl lielākās briesmās nekā iepriekš.

Ar filmu piedāvājumu plašāk iespējams iepazīties portāla Skaties.lv filmu sadaļā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl