Komentāri

Klajā nācis pirmais iedvesmojošais “be.your.own.hero” video stāsts, kurā latviešu puisis Pāvels izklāsta to, ar ko viņš nodarbojas un kā nonācis līdz savam sirdsdarbam.

Projekta “be.your.own.hero” ir cilvēkos aktivizēt spēju darboties, radīt, uzdrīkstēties un īstenot savus sapņus. Projekta veidotāji vēlas iedrošināt cilvēkus darīt to, ko sirds kāro, uzsvērot, ka nav nepieciešams ticēt kādam ārēji radītam varoņa tēlam, jo īstais varonis ir katrā no mums!

“Mūsu aizrautība ir šo video veidošana un savu ideju īstenošana, šajā gadījumā tas ieved mūsu iekšējo varoņu aktivizēšanā. Esam nonākuši līdz stadijai, kad idejas un izrunātos sapņus vēlamies arī īstenot, tādēļ esam aizsākuši savu sirdslietu – iedvesmojošu stāstu veidošanu. Turklāt pievienotā vērtība – cilvēku motivēšana, kas nāk līdzi šim projektam, sniedz neizsmeļamu enerģiju un vēlmi darboties! Tā ir unikāla iespēja satikt šos cilvēkus, parunāties ar viņiem un daudz vairāk apzināties latviešus,” stāsta tā veidotāji Jānis Rozītis un Jānis Dunkurs.

Projekta īstenotāji atzīst, ka ir atvērti ierosinājumiem un ieteikumiem, lai apzinātu vēl vairāk cilvēku, kuri būtu atbilstoši šādam stāstam. Ja arī Tev ir padomā kāds iedvesmas pilns stāsts, tad sazinies ar be.your.own.hero caur sociālajiem kontiem:
facebook.com/beyourownherolife
instagram.com/beyohero
twitter.com/beyohero

Lasi vēl