Noskaties: iznācis filmas “Nameja Gredzens” pirmais rullītis

Pievienot komentāru
Noskaties: iznācis filmas “Nameja Gredzens” pirmais rullītis
facebook.com/namejagredzens/

Gaidot Latvijas filmas “Nameja gredzens” pirmizrādi 2018. gada janvārī, publiskots filmas pirmais treileris ar spilgtākajiem momentiem.

“Nameja gredzens” stāsta par 13. gadsimta leģendu, kur pēc Zemgales valdnieka Viestura nāves par karali kļūst jaunais Namejs. Viņa uzdevums ir nosargāt savu zemi un tautu pret krustnešu tīkojumiem.

Nameja lomu filmā atveido zviedru aktieris Edvīns Endre, kurš Latvijas skatītājiem pazīstams no seriāla “Vikingi”. Galvenajās lomās redzēsim arī lietuviešu uzlecošo zvaigzni Aisti Dirziuti un Džeimsu Blūru no Lielbritānijas.

Tāpat filmā spēlē latviešu aktieri Andris Keišs, Artūrs Skrastiņš, Dainis Grūbe, Lauris Dzelzītis, Ivo Martinsons, Elīna Vāne un citi.

Filmas ”Nameja gredzens” režisors ir Aigars Grauba, producents – Andrejs Ēķis, scenārija autori – Aigars Grauba un Makss Kinnings no Lielbritānijas.

Video: filmas pirmais treileris

"Nameja Gredzens" pirmais filmas rullītis.

Tā diena ir klāt! 🎥Ar patiesu prieku un gandarījumu prezentējam “Nameja Gredzens” pirmo filmas rullīti. 😊Vai arī Tu nevari sagaidīt filmu uz lielajiem ekrāniem? 🎬“Nameja Gredzens” jau drīzumā kinoteātros! #NamejaGredzens

Posted by Nameja Gredzens on Otrdiena, 2017. gada 7. Novembris