4 komentāri

Pagājušajā nedēļā “Wunderkind Casting” aģentūrā bija sanākušas gandrīz 50 meitenes, kuras bija pārkāpušas pirmās kārtas slieksni – lasītāju balsojumu. Viens no uzdevumiem bija demonstrēt kādu savu talantu. Un tur atklājās daudz kas, sākot ar dziedāšanu, beidzot ar frizēšanas prasmēm.

Viņām piecās minūtēs bija jāpierāda, ka tieši viņas ir tās, kuras ir atbilstošas sevi saukt par vienu no TV6 konkursa meitenēm. Lieliskajām jaunkundzēm bija uzdevums jeb mājas darbs – bija jāsagatavo TV6 reklāma, jociņš, kā arī sava hobija prezentācija. Piedāvājam ieskatīties, kādus talantus tad viņas piedāvāja kompetentajai žūrijai.

Video

Foto

TOP komentāri

 • DINA
  +1 +1 0

  DINA

  Nu superīgās meičas!!! Atrādat visus dārgumus!!!! Prieks skatīties uz drosminiecēm!!!!
 • Sandis
  0 0 0

  Sandis

  Meitenes manāmi uztrauktas... Vajadzeja visām pa 100niekam ieraut drosmei..
  Bet apsveicami ka mūsdienās ir tik drosmīgas meičas,kas kautko mēģina darīt nevis tikai sēdēt stūrī un burkšķēt kad dzīve ir sūdīga un visi ir lohi.."es tas pats gudrākais un labākais"... Gaidu ar nepacietību pārējo meiteneņu izgājienus..
 • mi
  0 0 0

  mi

  Lūdzu, lūdzu, ielieciet pilno dziesmu blondās meitenes izpildījumā!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl