Noskaidrots stiprāko nervu īpašnieks ”GoRelax” izaicinājumā

Varētu šķist, ka Oskars Lepers un Sanda Dejus ir visai līdzīgi – Sanda ir Radio SWH ētera personība, pasākumu vadītāja, improvizatore un mamma, savukārt Oskars – Star FM dīdžejs, skolotājs, filozofs un pasākumu vadītājs. Tomēr kāda iezīme abus padara pavisam atšķirīgus – Sanda atzīst, ka ir visai nervoza būtne, varētu pat teikt, – īsta ”Mis Stress”, kamēr Oskars uzsver, ka ir absolūts ”Misters Miers” – viņš nestresojot nemaz. Iespējams, tā tas arī ir nopietna stresa situācijās, taču kura nervu sistēma labāk spēs izturēt mazus un pavisam ikdienišķus pārbaudījumus?

Jau noskaidrots, ka puzles likšanā Oskars spēj saglabāt mieru, kamēr Sandas nervi iet pa gaisu, bet Sandas nervu sistēma izrādījusies spēcīgāka cīņā ar vadu mudžekli, kā arī mizojot ananasus.

Ceturtajā pārbaudījumā Oskara uzvarētkāre lika viņam ķerties pie negodīgām metodēm, panākot neizšķirtu rezultātu. Nu ir pienācis laiks izšķirošajai spēlei! Tās uzvarētājs varēs lepoties ar stiprāko nervu īpašnieka titulu.

Piektajā un izšķirīgajā izaicinājumā tējas krūzītē no attāluma jāiemet tējas maisiņš – uzdevums gana mierīgs, taču stresu abiem dalībniekiem uzdzen apziņa, ka uzvarētājs tiks noskaidrots tieši šeit un tagad – kurš spēs iemest maisiņu tējas tasītē no lielāka attāluma? Kad šķiet, Sanda jau ir uzvarējusi, Oskars ķeras pie kādas atļautas viltības un pārbaudījumā tomēr triumfē. Kā viņš to paveica – skaties video!

Nereti dzīve mums piedāvā pilnīgi vienādus apstākļus, bet mūsu stresa noturība un tas, kā mēs ar tiem tiekam galā, nosaka, kurš būs uzvarētājs un kurš paliks otrajā vietā.  Lai izdotos saglabāt mieru jebkurā situācijā, izvēlies ”GoRelax”- dabīgus, nomierinošus līdzekļus, kas radīti aktīviem cilvēkiem un palīdz saglabāt fiziskās un garīgās spējas arī vājuma, spēku izsīkuma un noguruma brīžos. Dienā lielisks sabiedrotais būs ”GoRelax Day”, bet par saldu un veselīgu mieru gādās ”GoRelax Night”.

”GoRelax” – dabas dāvāts miers!