Noskaidrots Miljons.com trešās nedēļas uzvarētājs!

Komentāri
Noskaidrots Miljons.com trešās nedēļas uzvarētājs!
Foto: Miljons.com

Jau no septembra sākuma visiem labi pazīstamajā tautas izklaides medijā Miljons.com norisinājās konkurss, kurā noteikumi ir pavisam vienkārši – iesūti bildi, piedalies konkursā un laimē savam velosipēdam jaunu, kārtīgu slēdzeni. Esam noskaidrojuši šā konkursa trešo uzvarētāju!

Šajā konkursā bija viena nianse – Tavai bildei jākļūst par visvērtētāko konkrētajā nedēļā, un automātiski kļūsti par uzvarētāju. Šoreiz tas ir lietotājs ar segvārdu Karumins, kura bilde par Grobiņu Liepājā kļuva par pagājušās nedēļas vērtētāko veikumu. Sirsnīgi apsveicam! Bet nenokaram galvas, ja arī Tu iekāroji šo balvu, bet to nesaņēmi – turpini iesūtīt savus veikumus, un, iespējams, tiksi pie tādas, jo konkurss norisināsies vēl nedēļu. Ar tā noteikumiem un pieteikties tam vari ŠEIT!
Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl