Komentāri
Noskaidrotas TOP 10 valstis, kurās viegli tikt pie seksa. Uzmini nu, kurā vietā Latvija!
Foto: Flickr

Plaukstot tūrisma industrijai, arvien lielāku popularitāti ieguvis arī sekstūrisms. Tomēr, lai sasniegtu kāroto rezultātu, skaidri jāzina, uz kurām valstīm doties. Šeit talkā nāks jaunākais pētījums, kurā noskaidrotas valstis, kurās pie seksa tikt tūristam (un vietējiem) ir visvieglāk.

Lai arī cik ļoti mēs to nevēlotos atzīt, pētījums bijis visai vērienīgs, tajā iesaistīti daudzi preses izdevumi, kuri veikuši aptaujas, lai pēc iespējas precīzāk noteiktu valstis, kurās vīriešiem, lai tiktu pie seksa, jāpacenšas vismazāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, arī skaudrā patiesība!

10. vieta KRIEVIJA

9. vieta POLIJA

8. vieta FILIPĪNAS

7. vieta UKRAINA

6. vieta JAPĀNA

5. vieta IGAUNIJA

4. vieta BRAZĪLIJA

3. vieta TAIZEME

2. vieta LATVIJA

1. vieta KOLUMBIJA

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl