Noskaidrota Superviktorīnas 1. kārtas uzvarētāja!

Komentāri
Noskaidrota Superviktorīnas 1. kārtas uzvarētāja!

Ir noslēgusies ”Superviktorīnas – 120 jautājumi par Latviju” 1. kārta. No vairākiem tūkstošiem dalībnieku tikai 15 ir izdevies atbildēt pareizi uz pilnīgi visiem jautājumiem un sakrāt maksimālo punktu skaitu. Šo erudītu vidū ir arī 1. kārtas uzvarētāja Ilze M., kura balvā saņem velosipēdu ADRIATICA ROCK 20 no veikala ”X Sports”. Apsveicam, ar Tevi sazināsies portāla Skaties.lv pārstāvji. Taču pārējiem nav ko skumt, ir sākusies ‘’Superviktorīnas’’ 2. kārta, kur balva ir tik pat kārdinoša – velosipēds ADRIATICA SITY 3 LADY! Vēlam veiksmi!

Paveic neiespējamo un piesakies šīs vasaras grūtākajam prāta spēļu izaicinājumam – atbildi uz 120 jautājumiem par Latviju un krāj punktus. Garantējam, tas nebūs viegli – maksimālo punktu skaitu nopelnīt varēs vien retais, taču darba augļi būs gana saldi. Katru nedēļu viens veiksmīgais erudīts tiks pie smalka velo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavisam nesen – maijā – noslēdzās mūsu viktorīnas ”Ko tu zini par Latviju?” cikls. Šoreiz portāls Skaties.lv ir apkopojis visus 120 šīs sezonas jautājumus un piedāvā notestēt tavas zināšanas superviktorīnā.

Par katru pareizi atbildēto jautājumu tu nopelnīsi 5 punktus, papildu punktus dāvinās veikals ”X Sports”. Viss ir ļoti vienkārši, jo vairāk punktu tu sakrāsi spēlē, jo lielākas izredzes ir tikt pie balvas.

Superviktorīna norisināsies 3 kārtās, katrā kārtā balvā piedāvājot velosipēdu no veikala ”X Sports”.

2. kārtas pareizās atbildes varēsi reģistrēt līdz 16. jūnija plkst. 11.59.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl