Noskaidrota Superviktorīnas 1. kārtas uzvarētāja!

Pievienot komentāru
Noskaidrota Superviktorīnas 1. kārtas uzvarētāja!

Ir noslēgusies ”Superviktorīnas – 120 jautājumi par Latviju” 1. kārta. No vairākiem tūkstošiem dalībnieku tikai 15 ir izdevies atbildēt pareizi uz pilnīgi visiem jautājumiem un sakrāt maksimālo punktu skaitu. Šo erudītu vidū ir arī 1. kārtas uzvarētāja Ilze M., kura balvā saņem velosipēdu ADRIATICA ROCK 20 no veikala ”X Sports”. Apsveicam, ar Tevi sazināsies portāla Skaties.lv pārstāvji. Taču pārējiem nav ko skumt, ir sākusies ‘’Superviktorīnas’’ 2. kārta, kur balva ir tik pat kārdinoša – velosipēds ADRIATICA SITY 3 LADY! Vēlam veiksmi!

Paveic neiespējamo un piesakies šīs vasaras grūtākajam prāta spēļu izaicinājumam – atbildi uz 120 jautājumiem par Latviju un krāj punktus. Garantējam, tas nebūs viegli – maksimālo punktu skaitu nopelnīt varēs vien retais, taču darba augļi būs gana saldi. Katru nedēļu viens veiksmīgais erudīts tiks pie smalka velo.

Pavisam nesen – maijā – noslēdzās mūsu viktorīnas ”Ko tu zini par Latviju?” cikls. Šoreiz portāls Skaties.lv ir apkopojis visus 120 šīs sezonas jautājumus un piedāvā notestēt tavas zināšanas superviktorīnā.

Par katru pareizi atbildēto jautājumu tu nopelnīsi 5 punktus, papildu punktus dāvinās veikals ”X Sports”. Viss ir ļoti vienkārši, jo vairāk punktu tu sakrāsi spēlē, jo lielākas izredzes ir tikt pie balvas.

Superviktorīna norisināsies 3 kārtās, katrā kārtā balvā piedāvājot velosipēdu no veikala ”X Sports”.

2. kārtas pareizās atbildes varēsi reģistrēt līdz 16. jūnija plkst. 11.59.

Lasi vēl