Norvēģu smagā metāla grupas solists “joka pēc” piedalās vēlēšanās un tiek ievēlēts!

0 Komentāru
Norvēģu smagā metāla grupas solists “joka pēc” piedalās vēlēšanās un tiek ievēlēts!
Darkthrone / peaceville.com

Priekšvēlēšanu kampaņas plakātā, kurā Gilve Fenris Nagels pozēja ar savu kaķi, viņš aicināja vēlētājus par sevi nebalsot, tomēr Kolbotnas mazpilsētas iedzīvotāji lēma citādāk.

Politikā galveno lomu bieži vien nospēlē popularitāte, un nav nekādu šaubu, ka Gilve Fenris Nagels, kuru Norvēģijā labāk pazīst kā Fenrizu – vienu no nāves metāla grupas Darkthrone dueta – ir šausmīgi populārs. Pat tik populārs, ka savas dzimtās mazpilsētas pašvaldības vēlēšanās viņš tika ievēlēts par deputātu.

Intervijā mūzikas portālam CLRVYNT mūziķis atklāj, ka vēlēšanās viņš piekrita piedalīties Kolbotnas pārstāvju dublieru sarakstā, turklāt savā priekšvēlēšanu aģitācijas kampaņā, kuras plakātā redzams, rokās turot savu kaķi, Gilve aicināja mazpilsētas iedzīvotājus par sevi nebalsot.

“Bet cilvēki gluži vai juka prātā,” atklāj Fenrizs. “Pēc vēlēšanām man piezvanīja boss un paziņoja, ka esmu ievēlēts. Nebiju sajūsmā.” No sava jauniegūtā posteņa 44 gadus vecais metālists atteikties nevar un sola četrus gadus politiķa krēslā nokalpot godam.

Darkthrone / Facebook

Darkthrone / Facebook

0 Komentāru