Nopludināts saraksts, kādus pokemonus iespējams dabūt laukā no “nostaigātajām” olām

Pievienot komentāru
Nopludināts saraksts, kādus pokemonus iespējams dabūt laukā no “nostaigātajām” olām
Foto: EVA FERRE MUR/SIPA/Scanpix

Spēlīte Pokemon Go liekus komentārus par savu pašreizējo popularitāti neprasa, un tiem, kas ar to aizrāvušies, nav nekāds noslēpums, ka tās galvenais mērķis nav tikai ķert mazās virtuālās radībiņas, bet arī pārvietoties. Tiek fiksēta kilometrāžā, kādu veicis katrs lietotājs, kamēr aplikācija bijusi ieslēgta, un par noteikti skaitu kilometru var dabūt pretī attiecīgo pokemonu. Šīs “olas” ir 2, 5 un 10 kilometru vērtībā, un tagad ir zināms, kādus pokemonus var dabūt par katru no tām.

Interneta izklaides un jautrības gigantā 9gag kāds lietotājs nopublicējs attēlu, kurā redzami visi tie pokemoni, kurus vari dabūt par attiecīgi noietām distancēm, piemēram, pēc diviem noietiem kilometriem, visticamāk, dabūsi to, ko, piemēram, Rīgas ielās vari dabūt uz katra soļa, proti, Rattatu vai Pidžiju, bet, ja paveicas – slavenāko no pokemoniem Pikaču vai, piemēram, Bulbazauru.

Ja esi nostaigājis piecus kilometrus, pretī jau vari dabūt tādus vērtīgus ieguvumus kā Taurusu, kuru “brīvā dabā” iespējams notvert tikai Ziemeļamerikā, Sīlu vai Porigonu.

Savukārt, ja esi pieveicies desmit kilometru distanci, ir iespējams, ka pretī saņemsi ko patiesi vērtīgu, kā, piemēram, Oniksu, Snorlaku vai Misteru Mīmu.

Foto: 9gag

Foto: 9gag