Noklausies jauno Aijas Andrejevas singlu Mazais princis!

3 komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva šonedēļ laiž klajā jaunu singlu Mazais princis. Noklausies un novērtē!

Dziedātāja Aija Andrejeva šonedēļ laidīs klajā savu jaunāko veikumu – singlu Mazais princis, kura mūzikas un teksta autors ir Jānis Niedra.

Savas mūzikas cienītājiem dziedātāja atklāj interesantu stāstu par to, kā šī dziesma pie viņas atnāca: “Pagājušajā pavasarī biju absolūti pārņemta ar Mazo princi kā tēlu – pārlasīju Antuāna de Sent-Ekziperī brīnišķīgo grāmatu, noskatījos animācijas filmu un dzīvoju sava Mazā prinča meklējumos.”

Tad kādā sanākšanā Aijas kolēģis – ģitārists Kaspars Ansons – sastapis savu senu paziņu Jāni Niedru, kurš pašlaik Londonā mācās mūziku un raksta dziesmas. Viņš sarunā ieminējās par vairākām dziesmām, kas varbūt varētu noderēt kādam no Kaspara māksliniekiem. Vienu no tām Ansons atzina par ļoti piemērotu Aijai šajā viņas dzīves posmā.

“Kad Kaspars datorā sāka dziesmu atskaņot, ieraudzīju, ka tā saucas Mazais princis… Tobrīd, dziesmu klausoties, man acīs saskrēja asaras,” atklāj dziedātāja, piebilstot, ka daudz nācies domāt par dažādām sakritībām, un ir bijis pilnīgi skaidrs, ka šī dziesma noteikti ir jāieraksta.

Aija Andrejeva – Mazais princis

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl