Noklausies: ar līksmu roku mazgāšanas dziesmu sevi piesaka apvienība ”Bubble Boyz”

Pievienot komentāru
Noklausies: ar līksmu roku mazgāšanas dziesmu sevi piesaka apvienība ”Bubble Boyz”

Laikā, kad rūpīga roku mazgāšana ir kļuvusi svarīgāka nekā jebkad agrāk, gan lieliem, gan maziem par to dzīvespriecīgā dziesmā un videoklipā atgādina jauna, bet jau ļoti dzirdēta un iemīļota apvienība ”Bubble Boyz”.

“Antibakteriāls” nenozīmē “garlaicīgs”! Roku mazgāšana var būt jautrs piedzīvojums, īpaši kopā ar bērniem, atgādina dziedošo roku apvienība ”Bubble Boyz”, kas Latvijas mūzikas pasaulē sevi piesaka kā jautrās roku mazgāšanas vēstneši.

Sakot “ziepes”, ”Bubble Boyz” aicina neaprobežoties ar ierasto balto ziepju gabaliņu, bet ļaut vaļu krāsām, smaržām un, protams, putām.

“Rokas ir jāmazgā, jo tikai tā mēs varēsim pēc iespējas ātrāk atkal atgriezties normālā dzīves ritmā un sākt dienu bez ziņām par jauniem saslimšanas gadījumiem.

Šī dziesma radīta, lai kļūtu par katras ģimenes roku mazgāšanas himnu. Tava nākotne ir tavās rokās. Uzmani, lai tās būtu tīras!” atgādina ”Bubble Boyz”.

”Bubble Boyz” gan dziesmas tekstā, gan video soli pa solim atgādina, kā rokas vēlētos tikt mazgātas, un uzskatāmi demonstrē, kā pareizi saputot dažādu krāsu ziepes, lai tās efektīvi paveiktu savu darbu, aicinot dungot “Roku mazgāšanas dziesmiņu” un rast prieku pat tik ikdienišķā procesā kā roku mazgāšana.

”Bubble Boyz” kopā ar pašmāju kosmētikas ražotāju ”Stenders” radītā “roku mazgāšanas dziesmiņa” ieskaņota latviešu un angļu valodā, lai uzrunātu vietējo un starptautisko auditoriju un atgādinātu ikvienam – tava nākotne ir tavās tīrajās rokās.