Noausta sabiedrības veidotā Lielvārdes josta Vējonim

0 Komentāru
Noausta sabiedrības veidotā Lielvārdes josta Vējonim
Foto: publicitātes

“Mūs aizkustināja, cik aktīvi sabiedrība izsaka vēlējumus sociālajos medijos un mēs vienbalsīgi izlēmām, ka mazākais, kā mēs varam atbalstīt mūsu Valsts prezidentu – ir izveidot mājaslapu – Turiesprezident.lv, kurā Latvijas tauta vienoti ar saviem spēcinošajiem un mīlestības pilniem vēlējumiem var uzaust spēcinošu Lielvārdes jostu Valsts prezidentam,” portālam Skaties.lv atklāja idejas autori.

Lielvārdes josta kalpos par aizsardzības un atbalsta simbolu un apliecinājumu tam, ka gaišās domās tauta ir kopā ar Valsts prezidentu. “Mūsu mērķis ir sasniegts pārsteidzoši ātri – ar tautas vēlējumiem 2 nedēļu laikā ir uzausta 3 metru garu Lielvārdes josta, kas jau ir uzausta dzīvē un šobrīd notiek vēl daži organizatoriski darbi pirms tās pasniegšanas Valsts prezidentam. Gribam, lai jostu pirmais ierauga Valsts prezidents,” piebilst idejas autori, tāpēc pagaidām pieejama tikai viena fotogrāfija, kurā pats jostas raksts vēl nav redzams.

“Lielvārdes josta ir viens no latviskās identitātes simboliem, kas sastāv no aizsargājošu zīmju kopuma. Mēs ticam, ka tā dos spēku, izturību un būs tautas mīlestības apliecinājuma simbols, lai Raimonds Vējonis izveseļotos un spētu turpināt vadīt valsti.

Ir patīkami redzēt, cik aktīva, patriotiska ir Latvijas tauta un tautieši ārvalstīs, vēlot Valsts prezidentam stipru veselību, izturību, ticību un spēku.”

Divu nedēļu laikā mājaslapu www.turiesprezident.lv apmeklēja vairāk kā 8 tūkstošu lietotāju ne tikai no Latvijas, bet arī Īrijas, Lielbritānijas, Amerikas, Austrālijas.

Foto: latviešu vēlējumi prezidentam

0 Komentāru