No LEGO klucīšiem darinās Brīvības pieminekli

0 Komentāru
No LEGO klucīšiem darinās Brīvības pieminekli
Foto: Sonny Abesamis, Flickr.com

Sestdien, 15. novembrī, lieli un mazi LEGO mīļi aicināti uz LEGO sacensībām un meistarklasi konceptveikalā Jānis Roze, t/c Spice. Sarīkojuma ”nagla” – Brīvības pieminekļa imitācijas kolektīva būvniecība.

Sarīkojuma programma:

  • Plkst. 11:30 – 13:00 Par godu Latvijas dzimšanas dienai gaidāma īpaša meistarklase – no LEGO klucīšiem kopīgi tiks būvēta Brīvības pieminekļa imitācija.
  • Plkst. 13:30 – 15:30 Sacensības neliela LEGO komplekta būvēšanai uz ātrumu. Labākajam tiks pasniegta balva.
  • Plkst. 11:00 – 16:30 Ikviens aicināts iemēģināt veiklos pirkstiņus LEGO radiovadāmo mašīnu vadīšanā starp veikala plauktiem, kā arī vienkārši smelties iedvesmu no jau sabūvētiem LatLUG biedru veidojumiem nelielā izstādē.

LatLUG jeb Latvijas LEGO lietotāju grupa (LUG no angļu valodas – LEGO Users Group) ir neatkarīga fanu grupa, kas nodarbojas ar LEGO popularizēšanu Latvijā. LatLUG rīko gan tematiskos būvēšanas konkursus, gan arī sacensības, kā arī vienkāršus izklaides pasākumus. Daudzi no LatLUG biedriem ar saviem unikālajiem LEGO veidojumiem jau ir pazīstami plašajā LEGO pasaulē, tādējādi savā veidā tiek nests arī Latvijas vārds ārpus tās robežām.

0 Komentāru