No LEGO klucīšiem darinās Brīvības pieminekli

Komentāri
No LEGO klucīšiem darinās Brīvības pieminekli
Foto: Sonny Abesamis, Flickr.com

Sestdien, 15. novembrī, lieli un mazi LEGO mīļi aicināti uz LEGO sacensībām un meistarklasi konceptveikalā Jānis Roze, t/c Spice. Sarīkojuma ”nagla” – Brīvības pieminekļa imitācijas kolektīva būvniecība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarīkojuma programma:

  • Plkst. 11:30 – 13:00 Par godu Latvijas dzimšanas dienai gaidāma īpaša meistarklase – no LEGO klucīšiem kopīgi tiks būvēta Brīvības pieminekļa imitācija.
  • Plkst. 13:30 – 15:30 Sacensības neliela LEGO komplekta būvēšanai uz ātrumu. Labākajam tiks pasniegta balva.
  • Plkst. 11:00 – 16:30 Ikviens aicināts iemēģināt veiklos pirkstiņus LEGO radiovadāmo mašīnu vadīšanā starp veikala plauktiem, kā arī vienkārši smelties iedvesmu no jau sabūvētiem LatLUG biedru veidojumiem nelielā izstādē.

LatLUG jeb Latvijas LEGO lietotāju grupa (LUG no angļu valodas – LEGO Users Group) ir neatkarīga fanu grupa, kas nodarbojas ar LEGO popularizēšanu Latvijā. LatLUG rīko gan tematiskos būvēšanas konkursus, gan arī sacensības, kā arī vienkāršus izklaides pasākumus. Daudzi no LatLUG biedriem ar saviem unikālajiem LEGO veidojumiem jau ir pazīstami plašajā LEGO pasaulē, tādējādi savā veidā tiek nests arī Latvijas vārds ārpus tās robežām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl