No baloža kakām darināts Putina portrets

Komentāri
No baloža kakām darināts Putina portrets
Bruno Mellis "Miera balodis", 2014. Pubicitātes foto

Latviešu mākslinieks Bruno Mellis radījis Krievijas prezidenta Vladimira Putina portretu, par krāsu materiālu izmantojot baloža ekskrementus.

Glezna, autoraprāt, ir “spēcīgs un asprātīgs vēstījums mūsdienu politiskās situācijas kontekstā”.

“Pavasarī mūsu mājas dārzā piezemējās ievainots balodis. Suns atrada. Saārstējām un izmitinājām, lai uzkrāj spēkus brīvībai. Tā nu šis veseļojās, atpūtās, daudz ēda un, protams, daudz kakāja. Kādā brīdī pēkšņi sapratu, ka šis balodis taču patiesībā ir viena ļoti jaudīga krāsu mašīna. Un tā tapa šis darbiņš,” 65 x 90 cm lielā mākslas darba “Miera balodis” radīšanu skaidro mākslinieks. “Un tad balodis aizlaidās. Droši vien tāpec, ka bija savu misiju izpildījis. Bijām devuši viņam pat vārdu – Putns,” stāsta Mellis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl