Nezaudēt piesardzību un savaldību: novembra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

Pievienot komentāru

2. Vērsis

1/12

Auns

Šajā tumsas triumfa mēnesī varēsi palielīties ar augstu personīgās aktivitātes un entuziasma līmeni. Vēlmju līmenī dominēs vēlēšanās kaut ko mainīt tajā pasaules daļā, ar kuru saskaries vistiešākajā veidā. Vadies pēc principa ”ja gribi izdarīt labi, dari to pats”.

Novembris noteikti nav laiks, lai izšķērdētu sevi sīkumos. Profesionālajā aktivitātē izvēlies vienu svarīgāko mērķi, un ej uz to, nelūkojoties apkārt un nenovirzoties no ceļa. Lielā gribēšana iegūt visu un tūlīt var sabojāt tavas izredzes, tomēr nepavisam nedrīksti aizmirst, ka tieši sapņi bruģē ceļu uz realitāti. Nelutini sevi ar atlaidēm un cīnies ar slinkumu. Nepieciešamību pastrādāt brīvdienās uztver kā iespēju, nevis kā sodu.

Šomēnes nesteidzies tērēt naudu, kura negaidīti var iekrist tavā maciņā. Šie līdzekļi tev lieti noderēs nākamajā mēnesī, kad būs dāvanu gādāšanas un gada rēķinu apmaksas laiks.

12. novembra pilnmēness tavā personīgās dzīves lauciņā ir laiks, kad bīsties kļūt pārāk aizdomīgs, greizsirdīgs un valdonīgs. Tavas paranoiskās izjūtas būs pilnīgi nepamatotas. Šo stāvokli nedrīkst ielaist hroniskajā fāzē, savlaicīgi jāārstējas, un to vislabāk izdarīt ir atklāti izrunājoties.

Ja tavas attiecības ir pašā sākumpunktā, sargā un lolo tās. Esi ļoti piesardzīgs, jo nieka neapdomīgs gājiens var viegli pārraut vēl smalko uzticības pavedienu. Neļauj mīļotajam domāt, ka tavu uzmanību ir piesaistījis kāds cits.

Līdz Mārtiņiem vēl veļu laiks un šim laikam raksturīgās ķermeņa izpausmes – pazemināta imunitāte un slimību norise ar augstu temperatūru. Neķer pēc ātrajiem temperatūras pazemināšanas līdzekļiem, bet dod priekšroku granātāboliem, dzērvenēm, burkāniem un bietēm.

2. Vērsis

1/12