Neticami! Skolotāja pamet darbu, lai kļūtu par profesionālu pokemonu mednieci

Pievienot komentāru
Neticami! Skolotāja pamet darbu, lai kļūtu par profesionālu pokemonu mednieci
Pixabay

Kāda skolotāja Lielbritānijā kļuvusi par Lielbritānijā pirmo profesionālo Pokemon Go spēlētāju. Viņa ir pametusi darbu, lai pievērstos pilna laika pokemonu medībām, cerot nopelnīt labu naudu.

Sofija Pedraza, kura līdz šim strādājusi par privātskolotāju Londonas ziemeļos, plāno noķert visspēcīgākos pokemonus un tad pārdot savus kontus izsoļu un iepirkšanās portālā eBay tiem, kuri ķeršanas vietā priekšroku dod iespējai atrastos pokemonus nopirkt. Lai palielinātu izredzes un produktivitāti, Sofija nodomājusi iegādāties vairākus telefonus.

26 gadus vecā Sofija ir kļuvusi par Lielbritānijas pirmo profesionālo Pokemon Go spēlētāju. Viņa gan norāda, ka gadījumā, ja spēles popularitāte noplaks, vienmēr varēs atgriezties skolotājas darbā.

Uzņēmēji ir pārliecināti, ka globālais pokemonu tvarstīšanas trakums var pārvērties ienesīgā nodarbē. Jau šobrīd eBay vietnē veiksmīgākie pokemonu ķērāji savus kontus pārdod par vairākiem tūkstošiem mārciņu. Līdz šim lielākā summa, par kādu notirgots konts ar vairākiem spēcīgiem pokemoniem, ir 7,300 mārciņas.

Pirmā profesionālā Pokemon Go spēlētāja Lielbritānijā