Neticami! Šī vienkāršā fotogrāfija pārdota par miljonu!

Komentāri
Neticami! Šī vienkāršā fotogrāfija pārdota par miljonu!
Foto: ekrānuzņēmums

Pasaules ”karstākais” fotogrāfs – tā nodēvēts Īrijā dzimušais Kevins Ebošs (Kevin Abosch), kura fotogrāfija ar kartupeli pārdota par vienu miljonu ASV dolāru, ierindojoties starp 20 visu laiku dārgākajām fotogrāfijām.

Ebošs ir ticies un fotografējis ievērojamākās Silīcija ielejas personas – Google vadītāju Ēriku Šmitu, Facebook pārstāvi Šerilu Sandbergu, Twitter radītāju Džeku Dorsiju. Šīs visas ir slavenas un bagātas personas, kas fotogrāfam par viņa darbu allaž dāsni atlīdzinājušas – 150 tūkst. par fotogrāfiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2010. gadā uzņemtā fotogrāfija, kurai dots nosaukums Potato #345, karājusies Eboša Parīzes studijā, līdz tā uzrunājusi vienu no viņa ”patroniem”. ”Kevinam patīk kartupeļi, jo tie, tāpat kā cilvēki, katrs ir citādāks, bet aizvien identificējami kā vienas sugas pārstāvji. Viņš ir fotografējis daudzus kartupeļus. Šis uzņēmums ir viens no viņa iemīļotākajiem,” Eboša studijas pārstāvis pastāstīja PetaPixel.

Pircējs ieraudzījis attēlu un, lai arī nosauktā naudas summa par fotogrāfiju bijusi nedaudz vairāk kā 1 miljonu ASV dolāru, viņš piekrita to iegādāties.

Iespējams, Ebošs labo fotogrāfa slavu iemantojis, pateicoties fotogrāfijai, kurā iemūžināta kāda cita slavenība – Holivudas aktieris Džonijs Deps.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl