Neticami: briti 76% gadījumu savās Facebook bildēs ir piedzērušies!

Pievienot komentāru
Neticami: briti 76% gadījumu savās Facebook bildēs ir piedzērušies!
Foto: Flickr

Britu zinātnieki, kas pasaulē slaveni ar dažādiem interesantiem pētījumiem, nākuši klajā ar jaunu paziņojumu – no visām bildēm, ko vidēji kāds brits nopublicē savā sociālajā tīklā Facebook vai viņa vietā to izdara kāds cits, attēlā redzamais cilvēks ir alkohola reibumā.

Ņemot vērā, ka informācija par šo t.s. pētījumu ir diezgan skopa, pilnībā uzticēties šai informācijai nevajadzētu, bet, ja tā patiesi ir patiesība, domājams, mums ir jauns dzeršanas etalons Eiropā, un tie ir neviens cits kā Lielbritānijā dzīvojošie. Zinātnieki esot veikuši empīrisko pētījumu, kurā cilvēkiem jautāts, cik bieži viņi savā profilā bildēs ir piedzērušies vai vismaz iedzēruši, un rezultāti bija ļoti pārsteidzoši, pat nedaudz satraucoši – 76% no savām bildēm vidējais britu salu Facebook lietotājs ir alkohola reibumā.

Interesanti ir arī tas, ka 93% cilvēku savu vārdu izdzēš no citu atzīmētajām bildēm, ja respondents tur izskatās apkaunojoši. Tas nedaudz apstiprina faktu, jo, ja ballītes pārmērīgi nelieto alkoholu, kādēļ gan kādam bildēs vajadzētu izskatīties tā, lai negribētu to nevienam rādīt? :)