Nelāgi: pēc “Eirovīzijas” atlases Miks Dukurs “noliekas” gultā ar gripu!

2 komentāri
Nelāgi: pēc “Eirovīzijas” atlases Miks Dukurs “noliekas” gultā ar gripu!
Foto: Edmunds Brencis/Picture Agency

Vakar vakarā visa Latvija sekoja līdzi “Eirovīzijas” nacionālajai atlasei, kurā noskaidrojās tie četri finālisti, kas turpinās cīņu par nokļūšanu uz lielās Eiropas skatuves. Diemžēl starp viņiem nav atrodams Mika Dukura vārds, kuram šai neveiksmei pievienojas vēl kāda.

Lai gan viens no atlases žūrijas locekļiem, producents un mūzikas izdevējs Guntars Račs abās uzstāšanās reizēs izteica mūziķim komplimentus, sakot, ka šī ir viņa līdz šim labākā dziesma, ar to bija par maz. Mika Dukura vārds starp šā gada “Eirovīzijas” atlases finālistiem nebija.

“Draugi, turpinot Supernovas laika tradīcijas – GRIPA! Sveiciens visiem, kas sajūt ko līdzīgu šajā laikā!” savā “Facebook” profilā raksta Dukurs. “Tā teikt, laipni lūgts klubiņā. Cīņa ar simptomiem BIJA, bet paldies par vakardienu visiem!!! Drīz esmu uz kājām un tiekamies koncertos!!!” optimistisks ir dziedātājs, kurš šogad uz “Eirovīziju” cierēja ar dziesmu “Spiritual Priest”.

Foto: Miks Dukurs uz “Eirovīzijas” nacionālās atlases skatuves

Atgādināsim, ka vakar tika noskaidroti četri mākslinieku vārdi, kas turpinās cīņu par nokļūšanu “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Kijevā. Un tie bija – grupas “My Radiant You” un “Triana Park”, kā arī izpildītāji The Ludvig un Santa Daņeļeviča.

TOP komentāri

 • ina
  0 0 0

  ina

  puisitim nervu sabrukums ka talak netika un nau jau ari ar ko talak doties
 • fredis
  0 0 0

  fredis

  Man patika tava uzstāšanās.Veseļojies! Čiploks+citrons+ingvers+medus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl