Komentāri

Pasaulē, kopš ikdienā daudzi pastiprināti sākuši izmantot sociālos tīklus, par lietām uzzinām daudz ātrāk un informācijas apjoms ir krietni pieaudzis. Piemēram, diez vai kāds no mums kādreiz uzzinātu par to, kas īsti notiek indiešu filmu industrijā, ja viņu filmu fragmenti netiktu nopublicētu sociālajos tīklos. Lūk, iespēja aplūkot, uz kādiem supervaroņiem TV “kastē” skatās Indijā.

Turpmāk redzamais video ir no kādas 1988. gada indiešu filmas – Dariya Dil. Tajā galvenie varoņi, kā redzams, ir divi supervaroņi – Supermens un Zirnekļcilvēks, kas cīnās pret netaisnību un vardarbību pasaulē. Filmā diezgan slikti ir attēlotas viņu lidošanas prasmes, kā arī indiešu filmām raksturīgā dejošana. Kā tas izskatās, skaties video!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl