NEKĀDĀ gadījumā neatkārto šo mājās!

Komentāri

Kāds pēc izskata parasts pusmūža vīrelis Apvienotās Karalistes talantu šovā Britain’s Got Talent pārsteidza visus ar savām neticamajām akrobāta un klauna spējām. Smieklīgi, aizraujoši un, no malas raugoties, vienā priekšnesumā – sāpīgi.

Viņa vārds ir Vladimirs Georgevskijs, viņš ir 45 gadus vecs un audzina divus dēlus. Kādā dienā viņu mājās parādījās batuts, pa kuru lēkājot, tēvs sāka mazos izklaidēt un ar laiku atklāja sevī īpašu talantu. Tik īpašu, ka draugi viņu aizsūtīja uz britu lielāko un vienu no populārākajiem talantu šoviem pasaulē. Viņa talants no tiesas ir ļoti īpašs!

Atļausimies lieku reizi atgādināt, ka šo nekādā gadījumā nevajadzētu pašiem atkārtot mājās. Tas var  beigties ļoti, ļoti sāpīgi! :)

VIDEO

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl