Negaidi pēdējo mirkli un meklē dāvanas “Parfois”!

0 Komentāru
Negaidi pēdējo mirkli un meklē dāvanas “Parfois”!
parfois.com/publicitātes foto

Ziemassvētku dāvanu meklēšana vēl nav bijusi tik vienkārša un patīkama! Rudens mierīgais režīms ir noslēdzies. Un atsākas patīkamais dāvanu meklēšanas laiks. Kā pārsteigt sev tuvu cilvēku? Varbūt iegādāties somiņu, varbūt auskarus, bet varbūt kādu šallīti?

Strauji tuvojas ziemas ballīšu periods, kur katrai modes dāmai ir jābūt vismaz vienai “klačiņai”. Maza, melna somiņa piestāvēs gan eleganta stila cienītājai, gan arī sievietei, kas izvēlas somiņu, kura būs visa tēla odziņa. Ne vienmēr mēs pašas izvēlamies šāda veida somiņas iegādāties pašas, bet saņemt to dāvanā – protams, ka JĀ!

Foto: parfois.com/publicitātes foto

Nebaidies izcelties un izvēlēties dāvanā šallīti ar apjomīgiem dekoratīviem elementiem – ziedi vienmēr ir bijuši, ir un būs aktuāli sieviešu modes pasaulē. Šosezon droši izvēlamies apjomīgas, mākslīgās kažokādas apkakles. Šallīte var kļūt par iecienītāko aksesuāru, papildinot ne tikai koptēlu, bet arī sasildot aukstākā laikā.

Foto: parfois.com/publicitātes foto

Lieliska dāvana būs aksesuāri ar metālisku spīdumu un gliteru izšuvumiem. Modes pasaulē izzūd robežas un aizliegumi, tāpēc īstām modes cienītājām vislabākā dāvana būs aksesuāri, kurus var kombinēt savā starpā – gan zeltu, gan sudrabu.

Foto: parfois.com/publicitātes foto

Ziemas periodā tēlu var papildināt ar bordo, koši sarkanu, tumši zilu vai zaļu somu. Iestājoties vēsākam laikam, ir tik ļoti patīkami sajust maigus un pūkainus materiālus, tāpēc arī šajā sezonā plašā piedāvājumā ir zamšādas un mākslīgās kažokādas somas. Ja izvēlēsies vintage stila rokassomu ar mākslīgās kažokādas detaļām, trāpīsi desmitniekā.

Foto: parfois.com/publicitātes foto

0 Komentāru