Nedēļas nogalē Latvijā svinēs Tēva dienu

0 Komentāru
Nedēļas nogalē Latvijā svinēs Tēva dienu
Pixabay

Lai arī Tēva dienu Latvijā oficiāli svin septembra otrajā svētdienā, gājiens par godu šai dienai un Tēva dienas festivāls šogad notiks sestdien, 10. septembrī.

Godinot tēvus un popularizējot tradīciju svinēt ne tikai Mātes, bet arī Tēva dienu, nedēļas nogalē Vērmanes dārzā notiks Tēva dienai veltīts festivāls. To ievadīs Tēva dienas gājiens, kas sāksies 10. septembrī plkst. 12:00 pie Brīvības pieminekļa, noslēdzoties Vērmanes dārzā pie lielās skatuves, kur uzreiz pēc gājiena sāksies svētku koncerts. Tēva dienas festivāls Vērmanes dārzā notiks visas dienas garumā līdz plkst. 17.

Uzticības tālrunis tēviem

Sagaidot Tēva dienu, jau no šodienas līdz pat 11. septembrim, zvanot pa bezmaksas bērnu un pusaudžu diennakts uzticības tālruni 116111, tēvi varēs saņemt profesionālas psihologu konsultācijas un atbalstu jautājumos, kas saistīti ar bērniem, pārrunājot dažādas iespējami aktuālas tēmas – bērnu un vecāku savstarpējās attiecības un konfliktu risināšanas iespējas, bērnu attiecības ar vienaudžiem, skolotājiem, dažādus bērna drošības aspektus internetā.

Iespējams, tēvus var interesēt jautājumi par bērnu attīstības fiziskajiem, garīgajiem un emocionālajiem aspektiem, rīcību gadījumā, ja bērns ir cietis no fiziskas, emocionālas vai seksuālas vardarbības, dažādām bērna emocionālajām problēmām, kā arī bērna pozitīvās disciplinēšanas metodēm un tamlīdzīgi.

0 Komentāru