Komentāri
Nedēļas nogalē Jūrmalā notiks aizraujošas orientēšanās sacensības! Vēl var pieteikties!
Publicitātes foto

Dzintaru mežaparkā 15. oktobrī jau otro gadu notiks aizraujoša orientēšanās spēle, kurā ikviens tiek aicināts doties azartiskā cīņā pa interesantākajām Jūrmalas vietām, iepazīstot pilsētu no neierasta skatupunkta.

Orientēšanās spēlē var piedalīties ikviens – gan individuāli, gan kopā ar ģimeni, gan komandā ar draugiem vai kolēģiem. Galvenais nosacījums ir labs garastāvoklis!

Dalībniekiem būs jāizvēlas viens no trim dažādu garumu aktivitāšu maršrutiem, kuri ir izstrādāti un pielāgoti dažādiem izturības līmeņiem. Kā jau orientēšanās sacensībās, būs jāatrod noteikts skaits kontrolpunktu, jārisina mīklas un jāizpilda uzdevumi, lai iegūtu noteiktu skaitu ”čiekura punktu”.

Maršruti katrai gaumei

Izklaides maršruts Dzintaru noslēpumi būs jauka pastaiga 1–2 stundu garumā pa interesantākajām Jūrmalas apskates vietām, un tas būs īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem.

Azarta maršruts Jūrmalas piedzīvojums būs lieliska izklaide draugiem, azartiskā cīņā 2–3 stundu garumā iepazīstot izklaidējošu maršrutu Jūrmalas pilsētā.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Sportiskais maršruts Jūrmalas pilsētas medības paredzēts īpaši izturīgiem dalībniekiem, un tas būs aptuveni 3–4 stundu garš izklaides piedzīvojums, kura ietvaros dalībniekiem būs jāmeklē pat 19 kontrolpunkti Jūrmalā, veicot izaicinājumu pilnus uzdevumus.

Visi dalībnieki pēc finiša saņems skaistas piemiņas medaļas čiekura formā.

Dzintaru mežaparkā, kur būs sacensību starts un finišs, visas dienas garumā skanēs mūzika, būs iespēja piedalīties veselību veicinošās aktivitātēs, izklaidēt bērnus apsildāmā LEGO pilsētiņā, satikt dažādus pasaku varoņus, baudīt gardu zupu un karstu tēju, kā arī piedzīvot lustīgas aktivitātes svētku gaisotnē.

Reģistrēties spēlei var šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl