Nedēļas nogalē Jūrmalā notiks aizraujošas orientēšanās sacensības! Vēl var pieteikties!

Pievienot komentāru
Nedēļas nogalē Jūrmalā notiks aizraujošas orientēšanās sacensības! Vēl var pieteikties!
Publicitātes foto

Dzintaru mežaparkā 15. oktobrī jau otro gadu notiks aizraujoša orientēšanās spēle, kurā ikviens tiek aicināts doties azartiskā cīņā pa interesantākajām Jūrmalas vietām, iepazīstot pilsētu no neierasta skatupunkta.

Orientēšanās spēlē var piedalīties ikviens – gan individuāli, gan kopā ar ģimeni, gan komandā ar draugiem vai kolēģiem. Galvenais nosacījums ir labs garastāvoklis!

Dalībniekiem būs jāizvēlas viens no trim dažādu garumu aktivitāšu maršrutiem, kuri ir izstrādāti un pielāgoti dažādiem izturības līmeņiem. Kā jau orientēšanās sacensībās, būs jāatrod noteikts skaits kontrolpunktu, jārisina mīklas un jāizpilda uzdevumi, lai iegūtu noteiktu skaitu ”čiekura punktu”.

Maršruti katrai gaumei

Izklaides maršruts Dzintaru noslēpumi būs jauka pastaiga 1–2 stundu garumā pa interesantākajām Jūrmalas apskates vietām, un tas būs īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem.

Azarta maršruts Jūrmalas piedzīvojums būs lieliska izklaide draugiem, azartiskā cīņā 2–3 stundu garumā iepazīstot izklaidējošu maršrutu Jūrmalas pilsētā.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Sportiskais maršruts Jūrmalas pilsētas medības paredzēts īpaši izturīgiem dalībniekiem, un tas būs aptuveni 3–4 stundu garš izklaides piedzīvojums, kura ietvaros dalībniekiem būs jāmeklē pat 19 kontrolpunkti Jūrmalā, veicot izaicinājumu pilnus uzdevumus.

Visi dalībnieki pēc finiša saņems skaistas piemiņas medaļas čiekura formā.

Dzintaru mežaparkā, kur būs sacensību starts un finišs, visas dienas garumā skanēs mūzika, būs iespēja piedalīties veselību veicinošās aktivitātēs, izklaidēt bērnus apsildāmā LEGO pilsētiņā, satikt dažādus pasaku varoņus, baudīt gardu zupu un karstu tēju, kā arī piedzīvot lustīgas aktivitātes svētku gaisotnē.

Reģistrēties spēlei var šeit!