Komentāri
Nedēļas nogalē Brīvdabas muzejā jautri svinēs Mārtiņdienu; apmeklētāji aicināti ierasties maskās
LETA

Svētdien, 6.novembrī, Brīvdabas muzejā tiks svinēta Mārtiņdiena. Visas dienas garumā notiks maskošanās, amatnieku un pārtikas tirgotāju tirdziņš, tāpat būs radošās darbnīcas kokamatnieka un kalēja zeļļu vadībā, kā arī izjādes zirga mugurā.

Nidas dūmistabā kopā ar Daugmales Jāni mārtiņbērni varēs iemācīties liet vaska sveces, bet no plkst.12 līdz 15 notiks dziesmots masku gājiens no centrālās ieejas uz Kurzemes sētu folkloras kopu vadībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kurzemes mājas istabā no plkst.12.00 līdz 15.00 pašiem mazākajiem būs iespēja piedalīties čiekurgailīšu rotāšanā, bet plkst.12.30 un 14.30 notiks bezmaksas ekskursijas Mārtiņa svinības senajā latviešu sētā. Savukārt plkst.15.00 notiks masku gājiens no Kurzemes sētas līdz Priedes krogam – rāpšanās pēc rudens balvām umurkumura stabā, danči kopā ar folkloras kopām un svinīgā gailīšu makarēšana kroga dižsaimnieka vadībā.

Dodoties uz Brīvdabas muzeja rīkoto Mārtiņa dienas svinību pasākumu, dalībnieki aicināti ņemt līdzi materiālus masku gatavošanai un tērpties maskās.

LETA

LETA

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl