Komentāri
Nāvējošie selfiji – šogad tie nogalinājuši vairāk cilvēku nekā haizivis; Krievija izstrādā īpašas brīdinājuma zīmes
Foto: Flickr

Tehnoloģiju gigants Mashable raksta, ka saskaņā ar statistiku šogad, uzņemot “selfiju”, miruši vairāk cilvēku nekā no nāvējošajiem jūras iemītniekiem, proti, 2015. gadā 12 nāves iestājušās incidentos, kas saistīti ar pašbilžu uzņemšanām, un vēl vairāk cilvēku nogādāti slimnīcā.

“Selfijs” jau nevienu nav nogalinājis – šāds teiciens neeksistē, un, visticamāk, nekad nav eksistējis. Astoņi cilvēki šogad pasaulē gājuši bojā haizivju dēļ, bet par četriem vairāk, uzņemot šo pasaules fenomenu savā tālrunī. Piemēram, kāda 66 gadus veca japāņu tūriste smagi sasitās, mēģinot sevi iemūžināt Indijā pie Tadžmahala, bet beigu beigās noripoja pa kāpnēm. Kopumā četri no 12 nāves gadījumiem reģistrēti, kādam no kaut kurienes nokrītot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Daudzi parki un rezervāti visā pasaulē tiek aizslēgti vai tajos paaugstināti drošības apstākļi, jo arvien vairāk cilvēku pakļauj savu dzīvību briesmām un cenšas nobildēties, piemēram, ar plēsīgiem dzīvniekiem. Pat vēsturiskā velobrauciena Tour de France dalībnieki ir sašutuši un ar bailēm dodas trasē, jo jebkurā brīdī viņu braucienu var izjaukt kāds skatītājs, kurš pielīdis pārāk tuvu trasei.

Lai vērstu cilvēku uzmanību uz to, ka nav jēgas “dzīties pēc Like daudzuma” sociālajos tīklos, Krievijas Iekšlietu ministrija pat izstrādājusi īpašas brīdinājuma zīmes, kas redzamas turpmāk.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl