Naudas horoskops: kam 2019. gadā solīts turīgums, kam – jāsavelk josta

Pievienot komentāru
Naudas horoskops: kam 2019. gadā solīts turīgums, kam – jāsavelk josta
PIXABAY

2019. gadā, kad aizgādne būs Dzeltenā Zemes Cūka, nāksies daudz strādāt, pērties pa dubļiem un māliem, tad arī materiālais atalgojums neizpaliks. Kā aizrakties līdz zelta dzīslai, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Cūkas gadā daudz jārušinās

”Vēl Dzeltenais Suns modri uzrauga naudas un finanšu iegūšanas taisnīgumu, par ko varam pārliecināties, atceroties pēdējo nedēļu notikumus. Suns sargā mūsu labklājību un viņa valdīšanas gada izskaņā īpaši labi saskatāms viņa godīgums un uzticība principam – katram pēc nopelniem. Tāpēc vēl neprovocēsim drosmīgo sargu, viņa deguns saodīs pelnītos vai nelegālos ienākumus un pirms aizskriešanas var paprasīt paskaidrojumus.

5. februārī mierīgā solī, zemi ošņādama, ierodas jaunā gada pārvaldniece Dzeltenā Zemes Cūka. Viņas stratēģija un taktika ir atšķirīga. Tā pacietīgi uzar visu savā ceļā, zelta saknīti meklējot, jeb pārfrāzējot – nāksies daudz strādāt, pērties pa dubļiem un māliem, tad arī materiālais atalgojums neizpaliks.

Gada pārvaldniece sazemēs gaisā parautos, enerģijas un laika ieguldījumi tiks mērīti ar visai merkantilu olekti. Kā negatīva perioda iezīme būs vieglprātība un dzīvošana tūlītējām baudām – ko izrok, to apēd. Ilgtermiņa finanšu stratēģijām pietrūks uzņēmības.

Lai Jaunajā gadā mums visiem izdodas uzaudzēt ”speķīti”!” tā astroloģe Ivonna Dzelme.

2. Auns

1/13