Komentāri

2. Auns

2/14

Suņa deguns saodīs, kurā debess pusē mīt veiksme

Suns, kā zināms, nemēdz sēdēt mierā – viņš visu gadu modri sargās mūsu labklājību. Suns iemieso taisnīgumu, nekad nenodod, un viņa valdīšanas gadā viss notiks tā, kā to būsi pelnījis. Precīzi un taisnīgi.

Suņa deguns saodīs, kurā debess pusē mīt veiksme, un viņš palīdzēs tur nokļūt visiem, kuri tic saviem panākumiem. Suns neizraks zelta naudiņas vecātēva rabarberos un neaizvedīs mūs pie mežā noslēptas bagātību lādes. Tomēr tie, kuri atbildīgi strādās un būs mērķtiecīgi, var sagaidīt gan paaugstinājumu amatā, gan prēmijas, gan citus labumus. Dzeltenā ir arī saules krāsa. Tā uzlādēs ar saules enerģiju, pozitīvismu, mundrumu un dzīvesprieku.

Nezini, kā atrast savu naudas koku? Šogad jābūt savā īstajā vietā un jāļaujas aicinājumam. Viss ir tieši tik vienkārši.

2. Auns

2/14
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl