Naktsklubs Coyote Fly svinēs astoto dzimšanas dienu

Komentāri

Rīgas naktsklubs Coyote Fly sestdien, 8. novembrī, astoto dzimšanas dienu svinēs ar ballīti 1980. gadu stilā, informē naktskluba pārstāve Kristīne Dombrovska.

“Ar šo notikumu simboliski esam pieskaitāmi pie Rīgas klubu veterāniem, jo, kā pierāda visiem zināmā patiesība, Latvijā reti kurš klubs spēj saglabāt kvalitāti un nemitīgu attīstību. Atļaušos apgalvot, ka klubam Coyote Fly tas ir izdevies, un mūsu panākumu atslēga ir smags darbs, nemitīga attīstība, izcila un radoša komanda, kā arī pastāvīgas investīcijas. Ir milzīgs lepnums, ka no maza bāra esam izauguši līdz pasaules līmeņa klubam,” akcentē Coyote Fly vadītāja Madara Maulvurfa.

Zīmola dzimšanas dienas svinības jau kļuvušas par tradīcijas, kas katru gadu pulcē rekordlielu apmeklētāju skaitu. Arī šogad tiks turpināts iesāktais, un svinības noritēs 1980. gadu stilā.

”Aicinām visus, iedvesmojies no tik ļoti modernajiem 80. gadu disko deju ritmiem, sameklēt sev stilīgu outfitu un 8. novembrī pievienojies gada neaizmirstamākajam pasākumam klubā Coyote Fly,” aicina Coyote Fly rezidents un pasākumu producents Gustavs Vītoliņš.

Apmeklētājus gaida Transleitera izpildītais grupas Modern Talking dziesmu popūrijs, Ufo uzstāsies ar 1980. gadu mūzikas diskotēku un būs iespēja izklaidēties kopā ar arī Boney M, Tīnas Tērneres, Vitnijas Hjūstones, Madonnas un citu zvaigžņu līdziniekiem. Solīti arī pārsteigumi no disko dejotājām, audiolenšu un kasešu pavēlniekiem.

Nakts klubs Coyote Fly dibināts 2006. gada nogalē un sākotnēji atrādās Palasta ielā 3. No 2010. gada 1. aprīļa Coyote Fly atrodas izklaides centrā Vernisāža, Tērbatas ielā 2. Astoņu gadu laikā Coyote Fly ir profesionāli attīstījies, regulāri pulcējot labākos Latvijas DJ, VJ, kā arī populārākos Latvijas un ārzemju skatuves māksliniekus, tādējādi ieņemot stabilu pozīciju Latvijas klubu topa augšgalā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl