Nakšņot Sidnejas Operas namā? Drīz tas varētu būt iespējams!

0 Komentāru
Nakšņot Sidnejas Operas namā? Drīz tas varētu būt iespējams!
EPA

Sidnejas Operas nams nesen iesniedzis apstiprināšanai projekta pieteikumu, kas ļautu tūristiem un citiem interesentiem pārlaist nakti šajā ikoniskajā celtnē.

Jūnijā Sidnejas Operas nams rīkoja unikālu nakšņošanas pasākumu 158 viesiem, kuri varēja izbaudīt astoņu stundu muzikālu priekšnesumu Miegs. Iespējams, ka tieši tā laikā arī dzima ideja piedāvāt Sidnejas iedzīvotājiem un viesiem inovatīvu operas apmeklējuma pieredzi.

Ja naktsmītnes pieteikums tiks apstiprināts, viesi varēs pavadīt Operas namā divas naktis.

Nekādas pastāvīgas izmaiņas gan ēkā nav paredzētas. Plānots, ka dzīvošanai un nakšņošanai uz laiku tiktu pielāgotas sešas Operas nama telpas. Viens piedāvājums ir izmitināt 100 viesus divas naktis vienu reizi gadā, kamēr otrs paredz mazāku cilvēku grupu izmitināšanu divas naktis piecas reizes gadā.

Uz nakšņošanas laiku tam domātajās Operas nama telpās tiktu izvietotas guļvietas, naktsgaldiņi, apgaismojums, dīvāni un ierīkotas viesistabu zonas ar atpūtas krēsliem.

Viesu ierašanās paredzēta vakarā, un tā sāktos ar kokteiļiem un vakariņām, kam sekotu operas izrādes noskatīšanās. No rīta tiktu piedāvātas brokastis, bet pēc tam viesiem būtu iespēja sagatavot savus priekšnesumus un kāpt uz operas skatuves arī pašiem.

Priekšlikums ir nodots publiskai apspriedei, un Sidnejas iedzīvotāji par šo ieceri var izteikties līdz 24. oktobrim.

Foto: Sidnejas Operas nams

0 Komentāru