Komentāri

21.oktobrī plkst.19.30 Rīgā, kultūras pilī Ziemeļblāzma, notiks Marijas Naumovas koncerts Kādā jaukā dienā, kas būs vienīgais koncerts Rīgā dziedātājas jaunās koncertprogrammas tūres ietvaros.

Koncertā skanēs vairāki pirmatskaņojumi no Naumovas topošā mūzikas albuma, kā arī dziedātāja atskatīsies uz muzikālajā karjerā paveikto – programmā iekļautas klausītāju iemīļotas dziesmas jaunā aranžējumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmu aranžiju autors ir ģitārists francūzis Sebastjens Žinjo, kurš piešķirs latviešu klausītājiem labi zināmām dziesmām citu skanējumu. Sebastjens ir arī Naumovas jaunā albuma mūzikas komponists un producents.

Dziesmas, kas iekļautas jaunajā albumā, tapušas, sadarbojoties ar dzejnieku Jāni Peteru.

Koncertā kopā ar Naumovu muzicēs Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra) un Andris Buiķis (bungas).

Video: M.Naumovas koncerts Pusnakts Parīzē (2014)

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl