1 komentārs
Nāciju sajūsmina īpaši emocionāls mašīnas diska pārdošanas sludinājums
Foto: LETA

Ja vēlies lai tavs sludinājums būtu pamanāms, tam jābūt gana oriģinālam. To ņēmis vērā kāds automašīnas diska pārdevējs, kurš sludinājumu portālā ss.lv ievietojis īpaši emocionālu auto diska aprakstu.

Sludinājumā mašīnas diska pārdevējs izklāstījis gan auto detaļas augstākos sasniegumus, gan “raksturu” un “nākotnes ieceres”. Sludinājums jau paspējis gūt atsaucību sociālo tīklu lietotāju vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Labdien.

Es esmu, iespējams, muzikālākais disks visā Latvijā, ja ne pat Eiropā. Esmu sasniedzis klavierspēles virsotnes, muzicējis Pirelli kataloga aizklāšanā un nodrošinājis skanisko fonu Michelin zvaigznīšu piešķiršanas ceremonijā Ķirsona Krasta ielas restorānam. Šķiet, ko gan viens disks var vēlēties, vai ne?

Tomēr mans Volvo diska centriņš allaž urdējis ilgās pēc kā netverama, manas riepas kordi alkst sajust ko vairāk par 88 taustiņu melnbalto klaviatūru. Es gribu sataustīt zem sevis ceļa seguma ritmu, vai tas būtu Latvijas pasaulslavenais perforētais asfalts vai grantētā ceļa cēlās dangas, hei, derētu pat meža stigas sakņu sistēmas musturs.

Neslēpšu, tvīkstu arī kompānijas, jo solo spēlēt ir apnicis. Neesmu aizspriedumains, tādēļ labprāt piebiedrošos, teiksim, trim citiem līdzīgi domājošiem un izskatošamies ripuļiem.

Ja vēlies redzēt mani izdaiļojam savu automašīnu – nekautrējies un zvani pa lejpusē norādīto telefonu manam koncertaģentam. Muzikālā izglītība nav obligāta.

Esmu pieejams arī fotosesijām, mani parametri: 7. 5Jx17x49

P. S. Pēc īpašas vēlmes un par atsevišķu samaksu pieejami manis ieskaņoti mūzikas albumi,” vēsta sludinājums portālā ss.lv.

TOP komentāri

  • lasītājs
    0 0 0

    lasītājs

    Cienījamie, portāla darbinieki! Paldies par ieguldīto darbu. Bet katru dienu vismaz vienu reizi " nācija sajūsminās", " nācija ir šokā" utt. Rodas sajūta, ka jūs kaa pamatskolnieki sajūsmināties par savu " izgudrojumu" un nejūtat robežu, cik daudz to var izmantot. Ir, protams, atsevišķi gadījumi, kad tas ir smieklīgi, bet - kas par daudz tas par skādi...Lai veicas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl