Nabaklab telpās atklās jaunu bāru

Komentāri
Nabaklab telpās atklās jaunu bāru
Klubs Nabaklab. Foto: LETA

Šodien, 29. aprīlī, klubā Nabaklab ar Krievijas indie grupas Altavista koncertu notiks jauna – otra – bāra Flora atklāšana, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

”Nabaklab piecu gadu ilgajā mūžā ne viens vien apmeklētājs pamanījis izmaiņas kluba bāru darbībā – aizsācies kā bārs Flora, Nabaklab tā dēvētais ”mazais” jeb ”otrais” bārs gadu gaitā mainījis gan koncepciju, gan saimniekus – kādu laiku strādājot zem Sviestmaižu studija zīmola, vēlāk nodrošinot ēdināšanu kā bārs Karstmaize. Pēc vairāk nekā gada pauzes tas atgriežas ar jaunu piedāvājumu un izmaiņām tā dizainā un izkārtojumā. Turpmāk Flora no pārējās kluba atmosfēras atšķirsies ne tikai ar interjeru, bet arī bāra sortimentu – bārā padomāts par vairākām jaunām alus šķirnēm, īpašiem piedāvājumiem un uzkodām,” stāta E. Āboliņš.

Turpmāk katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu apmeklētājiem Flora telpā būs iespējams dzirdēt dažādu dīdžeju spēlēto mūziku gan pirms, gan pēc blakus esošajā zālē notiekošajiem dzīvās mūzikas koncertiem.

Bāra atklāšanas vakarā uz Nabaklab skatuves kāps akustiskā indie grupa Altavista, taču jau no plkst. 21.00 par muzikālo atmosfēru Flora rūpēsies mixmaster Raitis. Pirmajiem apmeklētājiem klubs sarūpējis arī kādu pārsteigumu no bāra.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl